DOLAR: 2.69 TL
EURO: 2.92 TL

2014 Gelin Ayakkabısı Modelleri

35 saniye önce
1 kez görüntülendi

2014 Gelin Ayakkabısı Modelleri

Genç kızların hayali olan düğün günleri rahat olmaları için ayakkabı seçimini iyi yapmaları gerekir. 2014 Gelin Ayakkabısı Modelleri içinden en beğenilenleri sizler için derledik ve bir araya getirdik. Bu gelin ayakkabı modelleri ile tüm gece rahat gezebilecek ve ayakta rahatlıkla durabileceksiniz.

Tabi ki bu en mutlu gününüzde şık olmanız ve güzel gözükmeniz çok önemli. Fakat yoğunluk ve koşuşturmacalar içinde rahat olmanızda sizin yararınıza olacaktır. Aksi taktirde hem ağrılı hem de sıkıntılı bir gün geçirebilirsiniz.

Sizler için seçtiğimiz 2014 gelin ayakkabıları içinden hem gelinliğiniz ile uyum sağlayacak hem de ayaklarınızı rahat ettirecek modellerden seçim yapabilirsiniz. Bu sayede düğününüzde ayaklarınızı davul gibi olmasını önleyebilirsiniz.

En çok tercih edilen renkler arasında beyaz renk ağır basmaktadır. Beyaz gelin ayakkabıları gelinlikle iyi uyum sağladığından tercih edilme sebebi. Ancak yeni moda renkli gelin ayakkabıları. Artık gelinler daha çok renkli gelin ayakkabılarını tercih etmekteler.

Bu sezon reyonlarda ağırlıklı olarak yüksek ve ince topuklu platform gelin ayakkabılarını görebilirsiniz.Ayrıca bunların yanında, küt burunlu ayakkabılar, sivri topuklu ayakkabılar ve önü açık gelin ayakkabılarını en çok tercih edilen modeller arasında görebilirsiniz.

Özellikle masalsı duran gelin ayakkabısı modelleri tercih edilen modeller arasına girdi. Bu ayakkabıların sahibi genç kızlar kendilerini masalda gibi hissedecekler. Ayrıca dantel işlemeli bu ayakkabılar ayrı bir şıklık katmaktadır.

Genç kızların düşüncesi nasıl olsa gelinliğin altında kimse görmeyecek şeklinde olsa da bazı gelinler ayakkabılarını saklamak isterler. Bir anı olarak büfelerinde saklarlar. Gelinlik fiyatlarının yanında gelin ayakkabıları fiyatları çok daha düşük olduğundan bu masraftan kaçmamalısınız. Modern ve içinize sinen modelleri seçmeniz mutlu bir gece geçirmenizi sağlayacaktır.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Asude Baran
Tarih:
Açıklama:
2014 Gelin Ayakkabısı Modelleri
Derecelendirme:
5

2014 Gelin Ayakkabısı Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık