DOLAR: 2.79 TL
EURO: 3.06 TL

2015 Gelin Çiçekleri

1 ay önce
111 kez görüntülendi

2015 Gelin Çiçekleri

2015 gelin çiçekleri, modelleri ve resimleri hakkında bilgiler burada!

Düğün günü geldi çattı! O gün herkes gelinliğinize, saçınıza, makyajınıza, ayakkabınıza ve en çok göz önünde olan ve elinizi süsleyen gelin çiçeğinize dikkatlice bakacak.

Her yıl değişen modelleri ve renkleri ile son trendin kaçırılmaması gereken bir aksesuar diyebiliriz. Elbette ilk tercih genellikle canlı gelin çiçekler olmaktadır. El yapımı buketler, hemen hemen her gelinin ilgisini fazlasıyla çekiyor. 2015 yılına gelene kadar genellikle beyaz güller bu alanda ön plandaydı ancak 2015 gelin çiçekleri trendinde beyaz rengin yanı sıra renkçi çiçeklerde tercih ediliyor ve edilecektir..

Pembe, kırmızı, sarı ve mor güller, orkideler ve renkli papatyalar 2015 yılında gelin buketlerinin olmazsa olmazları arasına giriyor. Bize göre de 2015 gelin çiçekleri konusunda hem şık hem de doğal bir görünüm istiyorsanız renkli ve canlı renkleri kullanmanızı tavsiye ederiz. Böylece beyaz gelinliğinizin önünde yine saf beyaz buket değil de daha ilgi çekici renkli çiçekler olacaktır. Bu bir nebze de olsa tüm dikkatleri üzerinize çekecektir.

 

2015 gelin çiçekleri için kararınızı verirken düğün ortamının konseptine de dikkat etmelisiniz. Papatyaları düğün süslemelerinizde fazlasıyla kullandıysanız gelin buketinizde de papatyaları kullanarak güzel bir kombinasyon oluşturabilirsiniz.

Eğer düğün salonunda değil son yılların modası olan kır düğünü yapacaksanız kesinlikle tavsiyemiz; canlı ve renkli güller kullanmanız olacaktır. Gelinler için buketler yapan çiçekçiler genellikle sade bir buket oluşturmaktadırlar. Bunun yerine siz, özellikle sarkan çiçek buketi istediğinizi belirtin. Kır düğününüzde bu model, çok ilgi çekici olacaktır.

2015 gelin buketi ve 2015 gelin çiçekleri modelleri konusunda titiz olmanızda fayda vardır. Damatlar, genellikle bu tarz ince konularda sizi geçiştirmeye çalışacaktır ancak siz gelin çiçeğinizin önemini vurgulayarak istediğiniz renk ve modeli yaptırtmaya çalışın. Düğün günü herkesi kendinize hayran bırakın ( :

 

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Seda Saygılı
Tarih:
Açıklama:
2015 gelin çiçekleri burada!
Derecelendirme:
5
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık