DOLAR: 2.69 TL
EURO: 2.92 TL

2015 Nikah Şekeri Modelleri

1 ay önce
55 kez görüntülendi

2015 Nikah Şekeri Modelleri

En özel gününüzde hem misafirleriniz hem de sizin için tatlı ve güzel bir anı olması ve bu mutlu gününüzde gelen misafirlerinize sizlerle beraber oldukları için onlara minnettar olduğunuzu göstermek amacı ile 2015 Nikah Şekeri Modelleri içinden seçeceğiniz modellerin düğün kombinasyonu ile uyumlu olması gerekir ve bu şeklide dağıtmanız önemli bir unsurdur.

Nikahınıza gelen misafirleri karşılarken hatıra olarak vereceğiniz bu nikah şekeri ikramlarını değişik ve ilgi çekici süslemelerle sunabilirsiniz. Bu şekerleri hazır olarak satın alabileceğiniz gibi evde kendinizde yapabilirsiniz. Eğer kendiniz evde hazırlamak istiyorsanız bir ay öncesinden birkaç arkadaşınız ile beraber nikah şekeri modelinizi belirledikten sonra malzemeleriniz alarak yapabilirsiniz.

Önem arz eden konu nikah şekeri süslemeleri olduğundan bu konuya ayrı bir özen göstermeniz gerekiyor. Eskiden şekerler daha çok rağbet görürken günümüzde gelen misafirler süslemelere önem vererek nikah şekerlerini es geçiyor. Sizde bu ayrıntıyı es geçerek misafirlerinizin hoşuna gidecek süslemeler yapabilirsiniz. Nikah şekeri sunumlarınızı küçük kız kardeşlerinize veya yeğenlerinize yaptırarak etrafta dolaşan küçük sevimli kızlar görebilir ve misafirlerinizden güzel ve hoşunuza gidecek sözler duyabilirsiniz.

Eğer son anda akılınıza geldiyse ya da unuttuysanız nikah şekerlerini, bu gibi durumlarda yapılacak tek şey bir şekerci dükkanına giderek nikah şekeri tepsisi alıp üzerine sadece şeker almanız olur. Fakat bu durum pek hoş bir durum olmadığından misafirleriniz tarafından pek hoş karşılanmayacaktır.

Günümüz modern nikah şekerlerine bakıldığı taktirde, işleri sadece özel olarak nikah şekeri hazırlamak olan ve aklınıza gelmeyecek güzellikte modelleri hazırlayan kişiler ya da dükkanlar bulunmaktadır. Bu modeller arasında bir ömür saklayacağınız modeller bulunmaktadır. Bir başka ayrıntı ise bazı modellerde şeker yerine koku salan otlar kullanılmaktadır. Bu şekilde gelen misafirlerinize bir ömür saklayacakları ve eskimeyecek hediyeler vermeniz mümkün oluyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık