DOLAR: 2.68 TL
EURO: 2.91 TL

2015 Nişan Elbiseleri Modelleri

1 ay önce
74 kez görüntülendi

2015 Nişan Elbiseleri Modelleri

Evlilik yolunda ki ilk adım olarak bilinen nişan günü giydiğimiz elbise düğünde giyeceğimiz elbise kadar önemli bir kıyafettir. Bir ömür beraber yaşayacağınız kişi ile birlikteliğinizi başlatacağınız bu mutlu günde 2015 Nişan Elbiseleri Modelleri içinden seçeceğiniz en güzel kıyafet sizin en doğal hakkınız ve mutluluğunuzdur.

Nişan gününüzde yani bu mutlu gününüzde ilgiyi üzerinizde toplayacak ve en güzel olan sizi harika gösterecek yüksek ışıltılı bir nişanlık giyilmesi gerekmektedir. Güzelliğinize güzellik katacak ve çok şık görsele sahip olan bir nişanlık modeli istiyorsanız 2015 Nişanlık Modelleri içinden bir seçim yapmanız gerekecektir.

Rengarek cıvıl cıvıl nişanlıklar ile tüm gelen misafirlerin ilgi odağı olacak ve güzelliğiniz ile gözler sizin üzerinizde olacaktır. Bu sezon en çok tutulan nişanlıklar arasından birini seçerek nişan gününüzde kendinizi özel hissedecek ve çok mutlu bir gün geçireceksiniz.

2015 nişanlık modellerine bakıldığı vakit en çok beğenilen modeller içinden balık model nişanlıklar ilk sırada gelmektedir. Bunun yanı sıra pembe renginin tonlarının bulunduğu sırtı açık nişanlıklar da şiddetle tavsiye ettiğimiz modeller içerisinde bulunmaktadır.

 

Nişanlık modeller arasında ilgi odağı olabileceğiniz diğer modeller ise kabarık etekli modellerdir. Bu nişanlık modelleri içinde prenses model diye adlandırılan nişanlıkların dışında tamamen düz olan modellerde mevcuttur.

Seçim yapacağınız 2015 Nişan elbiseleri içinde taşlı modellerin de yerinin olduğunu ve bu modellerin sizi özel hissettireceğini unutmamalıyız. Üst kısmında taşları mevcut olan nişanlık modellerin dışında etek uçlarında taşlar mevcut olan modeller de ilginizi çekebilir.

Taşlı modellerin yanı sıra dantel işlemeli modeller bu mutlu gününüzün çok özel olmasını sağlayabilir. Dantelli modeller içinde ilgi odağı olan modellere bakıldığı zaman daha çok yaka kısmında, etek uçlarında veya kollarda dantel öğeleri bulunan nişanlık modellerini tercih etmeniz sizi özel hissettirecektir.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Meltem Turan
Tarih:
Açıklama:
2015 Nişan Elbiseleri modellerini bu sayfada bulabilirsiniz.
Derecelendirme:
5
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık