DOLAR: 2.71 TL
EURO: 2.96 TL

2015 Nişan Elbiseleri

1 dakika önce
1 kez görüntülendi

2015 Nişan Elbiseleri

Evliliğe atılan adım ilk evrelerinden bir tanesi nişandır. Bu özel gecede her bayan çok güzel olmak ister. 2015 nişan elbiseleri arasında tercih yapmak zor olsa da evlenecek her bayan kendi için en güzelini tercih eder. Bu sezonun nişan elbiseleri modern çizgileri ile beğenileri üstünde toplamaktadır. Ama elbise seçimlerinde belli başlı noktalara dikkat etmek gerekir. Giyilecek olan elbisenin beyaz gelinliklerin renkli versiyonları olduğunu düşünecek olursanız standart modellere bağlı kalmayarak fazla model deneyerek seçim yapmak gerekmektedir. Daha çok model bakmak ve denemek kişilerin beklentilerini iyi şekilde karşılar. Tek modele saplanıp kalmak bayanların daha mutsuz olmasına sebep olacağından dolayı bu konuda yeniliklere ve fikirlere açık olmak gerekmektedir.

2015 nişan elbiseleri arasında balık kıyafetler, sade modeller ve kabarık modeller fazlasıyla yer alır. Bunlar içerisinden seçim yaparken güzel ve göze hitap etmesinin yanı sıra vücut tipinize uygun olmasını da düşünmeniz gerekir. Aksi takdirde gözünü hoş gelen ama vücudunuza uyum sağlamayan bir kıyafet ile güzel gözükmemenize neden olabilecektir.

Nişan gününde giyilecek olan kıyafetlerin, omuz genişliğiniz, kilonuz, bacak boyunuz, boyunuz ile uyum içinde olması gerekir. Yanlış seçimler bacak boyunuzu uzatarak gövdenizi daha küçük gösterebilir. Yahut gövde boyunuzu uzatarak kısa bacakları sahipmişsiniz gibi gözükmenize sebep olabilir. Bu sebeplerden dolayı vücudunuzu iyi tanımalı ve her açıdan kendinize yakışacak olan nişanlık modelini seçmelisiniz. Nişanlık seçiminde bol bol model denemek iyi sonuçlar doğuracaktır.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Dilek Uçar
Tarih:
Açıklama:
2015 Nişan Elbiseleri
Derecelendirme:
5

2015 Nişan Elbiseleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık