DOLAR: 2.69 TL
EURO: 2.92 TL

2015 Prenses Model Gelinlikler

1 hafta önce
7 kez görüntülendi

Gelinlik seçimi; gelin adaylarının düğünleri için en fazla dikkat ettikleri nokta olmaktadır. Bu alanda üretilmiş olan bütün gelinlik modelleri incelenir ve gelin adayları kendilerine en uygun olan modeli seçmek için uğraş verirler. Dikkat çekici olmak isteyen gelinler için bu alanda en fazla ön plana çıkan model ise; prenses model gelinlikler olmaktadır. Özellikle içerisinde bulunduğumuz 2015 yılında bu tarz gelinliklerin daha fazla ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Zira bu modellerle gelin adayları daha şık ve daha çekici bir görünüm elde etmektedirler. 2015 prenses model gelinlikler; düğüne gelen misafirleri etkilemek ve daha fazla göz önünde bulunmak isteyen gelinlerin tercihi olmaktadır.

Üst kısmı bel hizasına kadar dar bir şekilde uzanan ve vücudu komple saran bu model; aşağı kısımda ise daha kabarık bir hal almaktadır. Daha modern, daha çekici ve daha romantik bir hava yakalamak isteyen gelinlerin tercihi olan 2015 prenses model gelinlikler arasından daha çok straplez modeller tercih edilmektedir. Tek omuzlu ve V yaka olan prenses model gelinlikler de yine piyasada mevcuttur ve gelin adaylarının beğenisine sunulmaktadır. Üst kısımlarında dantel, tül ya da taş gibi ayrıntıları ile ön plana çıkan bu gelinlik modelleri; dikkatleri üzerine çekmek isteyen ve düğününde daha görkemli bir hal almak isteyen gelinler için bulunmaz bir fırsat olmaktadır. Bel kısmında yer alan taşların doğal bir kuşak görevi görmesi de; gelin kuşağı seçimi derdinden gelin adaylarını kurtarmaktadır.

Kısa ya da uzun boylu fark etmeksizin; bütün gelinlerin rahatlıkla tercih edebilecekleri bu model; topuklu ayakkabılarla son derece şık bir görünüm oluşturmaktadır. Boyu daha kısa olan gelinlerin; birkaç santimetre daha uzun topuklu ayakkabı tercih etmeleri daha doğru olacaktır.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Neval Sarı
Tarih:
Açıklama:
2015 Prenses Model Gelinlikler
Derecelendirme:
5
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık