DOLAR: 2.71 TL
EURO: 2.96 TL

Alyans Modelleri

1 hafta önce
10 kez görüntülendi

Alyans Modelleri

Düğünden önce söz ve nişan törenleri yapılmakta ve bir nevi bu şekilde düğüne adım atılmaktadır. Bu evlerin her birisinde farklı yüzükler kullanılmaktadır. Evlilik teklifinde de yine özel bir yüzük seçimi söz konusu olmaktadır. Özellikle bu alanda alyanslar ön plana çıkmaktadır. Söz, nişan ve düğünde tercih edilen alyans modelleri; bir ömür boyu kullanılmaktadır. Bu yüzden tercih edilirken özel ve anlamlı olmasına dikkat etmek gerekmektedir. Alyans seçimi yaparken; yapımında kullanılan malzemenin dayanıklı olup olmadığına ve kaç ayar olduğuna dikkat etmelisiniz. Renk ve tasarım da yine alyansı özel kılan ve seçimi esnasında dikkat edilmesi gereken noktalar arasında yer almaktadır.

Kendi tarzınız ve zevkiniz doğrultusunda bir seçim yaparken; beyaz, sarı ya da bronz altınları tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde taşlı modeller, sade modeller ve bombeli tasarımlar da alyans seçimi esnasında karşınıza çıkacak olan alyans modelleri arasında yer almaktadır. Bu modeller arasından da kendiniz için en uygunu rahatlıkla tercih edebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Özelikle erkeklerin bu seçimi yaparken daha dikkatli olmaları gerekmektedir. Aynı şekilde alyans takma konusunda da daha fazla sorun yaşayan taraf erkekler olmaktadır. Yüzük takmaya alışkın olmadıkları için; bu duruma alışmaları bir hayli zaman alabilir. Ancak kadınlar için böyle bir durum söz konusu olmamaktadır. Özellikle alışkın olmadıkları ve rahatsızlık duydukları için alyans takmadığını belirten erkeklerin sayısı oldukça fazla olmaktadır. Bu durum çift arasında huzursuzluğa bile neden olabilmektedir.

Alyans seçimi esnasında son modayı takip etmek gerekmektedir. 2015 alyans modellerine bakarak, trend olan alyansları tercih edebilirsiniz. Karakteristik özelliklere sahip olan alyansların tercih edilmesi; yüzüklerin daha rahat bir şekilde kullanılabilmeleri adına da önem arz eden bir konu olmaktadır.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Necibe Kuru
Tarih:
Açıklama:
Alyans Modelleri seçerken Dikkat edin
Derecelendirme:
5

Alyans Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık