DOLAR: 2.71 TL
EURO: 2.96 TL

Askılı Gelinlik Modelleri

2 dakika önce
1 kez görüntülendi

Gelinlik dünyasına girildiğinde milyonlarca model ile karşılaşılabilir. Kimisi straplez kimisi askılı kimisi ise uzun kollu olan gelinlikler arasında yıllardır bayanların gözdesi olan askılı gelinlik modelleri ayrı bir çekiciliğe sahiptir. Askılı gelinlik deyince akla gelen onlarca askı çeşidi içerisinden seçim yapamayan adaylar için sunulan seçeneklerin sayısı da her geçen gün artmaktadır. Düz askılı modeller, tek omuz askısı olan modeller, çapraz askılı modeller ve omuzlardan sarkan askılı modeller gibi onlarca seçenek gelin adaylarını süslemek için üretilmektedir.

Askıların duruşuna göre kullanıldığı malzemeye göre de farklı farklı seçenekler sunan askılı gelinlik modelleri bayanların tercihine göre tüllerden, dantellerden de hazırlanabilmektedir. Askılı gelinlikler straplez gelinliklere nazaran bayanların daha zarif görünmesini sağlamaktadır. Uzun boylu ve zarif bir duruş isteyen bayanlar için askılı modeller seçildiğinde tam bir uyum yakalanacaktır. Omuz kısmı geniş olanların v yakalı model tercih etmeleri göğsü küçük olanların ise ince askılı gelinlikler tercih etmeleri daha güzel görünmelerini sağlayacaktır.

2015 Askılı gelinlik modelleri vücut hatlarınıza uyuyorsa ve bir seçim yapmak istiyorsanız tütülüyani prenses etekli bir model tercih edebilirsiniz. Daha zarif görünmek isterseniz dantelli modeller tercih edebilirsiniz. Vücut hatlarınıza güveniyorsanız balık kesimli modellerde oldukça şık duracaktır. Daha gösterişli bir model tercih etmek isterseniz üzeri taşlarla ve ya işlemelerle kaplı bir gelinlikte seçebilirsiniz.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Dilek Uçar
Tarih:
Açıklama:
2015 Askılı Gelinlik Modelleri
Derecelendirme:
5

Askılı Gelinlik Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık