DOLAR: 5.95 TL
EURO: 6.83 TL

Damat Gömlek

3 yıl önce
53 kez görüntülendi

Damat Gömlek

Damatlıkta en çok dikkat çeken parçalar kuşkusuz ceket ve gömlekler olmaktadır. Zira ilk bakışta göze çarpan ceket ve ceketin boşluğunda görünen gömlektir. Aynı zamanda oyuna geçildiğinde de yine gömlekler ön plana çıkacaktır. Öncelikle damat gömleğinin seçilen kıyafete uygun olması gerekmektedir. Aksi halde bu özel gününüzde komik bir duruma düşebilir ve misafirler tarafından pek hoş karşılanmayabilirsiniz. Düğünde giyeceğiniz takımla uyum içerisinde olması gereken damat gömleklerinin; düğünden önce hazır edilmesi gerekmektedir. Nasıl olsa bir gömlek; hemen bulurum düşüncesiyle hareket eden damatlar, bu şekilde hareket ettikleri için ciddi kombin hataları yapmaktadırlar. Siz de bu sorunu yaşamamak adına; damat gömlek modeli haftalar öncesinden hazır etmelisiniz. Her ne kadar gelinlikler kadar önemli olmadığı düşünülse de; son dönemde üretilen ve piyasaya sürülen modellerle birlikte en az gelinlikler kadar damatlıkların da önem arz ettiği açığa çıkmaktadır. Bu yüzden seçim yaparken titiz davranılmalı ve damat gömleği seçerken; son modaya uygun olarak üretilmiş olan gömleklere yönelmeniz gerekmektedir. Düğünde gelinin yanına yakışmanız ve dikkat çekici bir görünüm yakalamanız adına damat gömleği seçiminde titiz davranmalısınız.

Ceketin altında kaldığı için birçok erkek önemsemese de; öncelikle ceketin ön kısmından göründüğünü ve daha sonra ilerleyen saatlerde oyunlar oynanacağı için daha net bir şekilde açığa çıkacağı unutulmamalıdır. Çünkü ceketle oyun oynamaya başlasanız bile bir süre sonra rahat hareket edemeyecek ve ceketi üzerinizden çıkararak, oyun oynamaya devam edeceksiniz. Böylece düğünden önce önemsemediğiniz damat gömleği; bir anda ortaya çıkmış ve dikkatleri üzerine çekmiş olacak. Varsa gömleğin bir kusura da bu esnada daha açık bir şekilde gözler önüne serilecektir.

Gelinin yanına yakışmak ve birbirinizi tamamlamak adına; en az onun kadar şık olmanız gerekmektedir, bunun yolu da damat gömleğini doğru seçmekten geçmektedir.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Ahmet BEKİROĞLU
Tarih:
Açıklama:
Damat Gömlek Modellerini Takip edin
Derecelendirme:
5

Damat Gömlek Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık