DOLAR: 6.15 TL
EURO: 6.97 TL

Damat Takım Elbise

3 yıl önce
300 kez görüntülendi

Damat Takım Elbise

Düğünlerde genel olarak hep gelinler ön plana çıkıyor. Onların gelinlikleri, takıları, aksesuarları, saçları, çiçekleri ve diğer detaylar ön plana çıkarken; bu özel günde damatların da dikkat etmeleri gereken birtakım noktalar bulunmaktadır. Özellikle damat takım elbise seçimi; bu alanda üzerinde durulması ve damat adayları tarafından bir hayli önem verilmesi gereken bir nokta olmaktadır. Tıpkı gelinlik seçimi esnasında uzun uzadiye düşünen gelinler gibi; damatlar da takım elbise seçimi sırasında bu konu üzerinde önceden düşünmelidirler. Bu seçimin de düğüne yakın bir zamana bırakılmaması ve bu detayın önceden halledilmesi gerekmektedir. Aksi halde birtakım aksilik ve sorunlarla karşı karşıya kalınabilir.

En az gelinin giyeceği gelinlik kadar önemli olan damatlık konusunda düğünden aylar öncesinden oluşturulmuş olan tasarımların incelenmesi gerekmektedir. Damatların bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamamaları adına; aylar öncesinden bu alanda piyasaya sürülmüş olan damatlıkları incelemeleri ve eğer uygun bir damatlık bulamazlarsa da; özel olarak diktirmeleri gerekmektedir. Düğünden aylar öncesinde bu seçime başlanması; damatlık dikilmesi ve provaların yapılması adına yeterli zamanı da damatlara sunacaktır.

Farklı modellerin ve renk seçeneklerinin yer aldığı damat takım elbise modelleri arasından; düğünün temasına ve konseptine uygun, aynı zamanda gelinin giyeceği gelinliğe de uyan bir damatlığın tercih edilmesi gerekmektedir. Çift olarak damat ve gelinin bir bütün oluşturması; misafirler üzerinde iyi bir intiba uyandırmak adına da önemli bir noktadır. Damatların bu konuya gereken önemi vermeleri ve zevkine güvendikleri yakın arkadaşlarından bu konuda yardım almaları da lazım.

En az gelinin gelinlik seçimi esnasında harcadığı zaman kadar; damadın da bu alanda vakit harcaması ve seçeceği damatlığın üzerinde uzunca bir süre düşünmesi gerekmektedir.

 

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Ahmet BEKİROĞLU
Tarih:
Açıklama:
Damat Takım Elbise Modelleri
Derecelendirme:
5

Damat Takım Elbise Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık