DOLAR: 2.69 TL
EURO: 2.92 TL

Damatlık Modelleri

1 ay önce
91 kez görüntülendi

Damatlık Modelleri

İki aşığın bir ömür boyu birlikte olma sözü verdikleri mutlu günlerinde bayanların saçları,ayakkabıları, gelinlikleri ve çiçekleri gibi konular üzerinde daha çok durulsa da gelinin olduğu kadar damadın da tatlı bir telaş yaptıkları bilinmektedir. En çok damatlık modelleri arasında çok fazla çeşidin olması erkeklerinde bu süreçte zorlanmasına yol açmaktadır.

Gelin olacak genç kızların ne kadar güzel gözükmek istedikleri düşünüldüğünde, damat olacak erkeklerin de şık ve yakışıklı gözükmek istedikleri ve bunun için efor sarf ettikleri görülmektedir.Önceki yıllarda damatlık denildiğinde bir kumaş pantolon bir gömlek ve bir ceket akla geliyordu fakat günümüzde kişiye özel her parçası farklı damatlık modelleri hazırlanmaktadır.

Lacivert, siyah ve haki düz renkler ile beraber trend bir görünüme sahip olmanızı sağlayacak trend damatlık modelleri bu yılın en önemli ve dikkat çeken modeller arasında bulunmaktadır. Dikkat çekici değişik stillere sahip olan damatlık modelleri gelinlere olan ilginin damatlara da gösterilmesini sağlamaktadır.

Erkeklerin satın alacağı damatlıkların değişik aksesuar seçeneklerinin bulunması damatların daha şık ve yakışıklı gözükmelerini sağlıyor. Özellikle yaka çiçekleri, yaka mendilleri ve bele bağlanan kuşaklar bu senenin ve önümüzdeki bir kaç senenin vazgeçilmezleri arasında olacaktır. Hatta bu aksesuarlar sizi görenlerin direk damat olduğunuzu anlamalarını sağlıyor.

2015 damatlık modelleri içinden seçim yapıldığı takdirde gelinlerin bu önemli günde ne kadar ilgi odağı olmaları gerektiği kadar damatlarında tüm gözleri üzerinde toplayacağı kesin. En önemli modeller arasında ceketleri belden oturtmalı ve içinde takım yelekleri olan damatlık modelleri en çok rağbet gören ve beğenilen modeller arasındadır.

Sizler için en çok tercih edilen ve rağbet gören damatlıklar içinden seçtiğimiz modellerin olduğu galerimizi ve videomuzu inceleyerek en uygun damatlığı bulmanız ve ilk başta gelin adayının daha sonrasında sizin zevkinize uyan modelleri bulabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık