DOLAR: 5.94 TL
EURO: 6.56 TL

Damatlıklar

4 yıl önce
9.844 kez görüntülendi

Damatlıklar

Bayanlar için düğün zamanı gelinlik ne kadar önemli ise erkekler için de damatlıklar o kadar önemlidir. Bu sebepten dolayı da damatlıkların bir gelinlik kadar özen içinde seçilmesi gerekir. Damatlık için gelinlik modelleri kadar seçenek olmasa da takım elbise düşüncesi hiç de doğru değildir. Şık ve asil bir damatlık için seçimlerin detaylı ve doğru kararlar çerçevesinde yapılması gerekmektedir.

Gelinlik için harcanan sürelerin damatlık içinde harcanması şarttır. Aksi durumda gelin bir kuğu gibi süzülürken damat yanında sönük kalacaktır. Bu tarz bir sıkıntı yaşamamak adına detaylı şekilde düşünerek ve birçok model deneyerek tercihlerin yapılması en doğru damatlığı almış olursunuz.

Erkekler genelde iş yoğunluklarında ve fazla mağaza gezmeyi sevmediklerinde dolayı aceleci davranarak yanlış seçimler yapabilir. Bu noktada iş bayanlara düşmektedir. Erkeklerin eşleri damatlık üzerinde çok durmuyor olsa bile eşlerinde yardım istemeleri gerekir. Birlikte yapılacak olan seçimler doğru kararın verilmesine ve uyumlu bir çift olabilmeniz için mümkün olacaktır.

Erkekler yapıları itibari ile “Böyle bir damatlığım olsa” diye istekte bulunmazlar. Bundan dolayı da damatlık seçimi ile alakalı karasızdırlar. Bu kararsızlık yanlış seçimlere doğru adım attırır. Bu noktada devreye bayanların girmesi gerekir. Damatlık seçimi konusunda kendinizin gelinlik seçimini göz önünde bulundurmanız gerekir. Gelinlik ile uyumlu olabilecek bir damatlık model tercih etmeniz çok doğru ve yerinde bir karar olacaktır. Gelin ile damadın uyum içerisinde süslenebilmesi ve düğünde boy göstermesi açısından damatlık alışverişlerine eşiniz ile birlikte çıkmanız ve yapılacak olan seçimleri birlikte yapmanız oldukça önemlidir.

Gelinlik Modaevi
Tarih:
Açıklama:
2015 Damatlıklar
Derecelendirme:
51star1star1star1star1star

Damatlıklar Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık