DOLAR: 2.72 TL
EURO: 2.99 TL

Dantelli Duvak Modelleri

5 saniye önce
1 kez görüntülendi

Dantelli Duvak Modelleri

Gelinliği gösteren ve gelinlerin gelinlik aksesuarında en çok önemsediği bir detayda duvaktır. Özellikle bu sezonda dantelli duvak modelleri bayanlar tarafından fazlasıyla ilgi görmektedir. Duvaklar gelinlerin saçı yapılırken kullanılan aksesuarlardandır. Danteller giyim ile alakalı olan ürünlerde olduğu gibi duvaklarda uzun modelleri ile fazlasıyla beğeni toplar. Duvak seçiminde bu detayı göz önünde bulundurmak gerekir.

2015 dantelli duvak modelleri en çok kullanılan ve en çok üzerinde tasarım yapılan aksesuar olduğu için her gelinliğe uygun bir modele bulmak ve sahip olmak mümkündür. Özellikle Fransız tarzı dantelli modeller en çok kullanılan ve tercih edilen modeller içerisinde yer alır. Fransız tarzı gelinlik modelleri de duvaklar kadar ilgi görmektedir. Dantel ile süslenmiş ve tasarlanmış olan duvakların her biri farklı şekilde tasarlanmaktadır. Büyük desenli, sıralı, küçük desenli modeller ile karşımıza çıkar. Kısa boylu olan bayanlar ince sıralı duvakları tercih ederken uzun boylu olan bayanlar uzun ve büyük desenli olan duvakları tercih etmelidir.

Dantelli duvak modelleri her bayanın çocukluğundan düğününe kadar hayal ettiği modeller arasında bulunmaktadır. Ama bu duvakları kişiler vücut tiplerine göre seçmelidir. Özellikle duvak boyları konusunda detaylı şekilde düşünülmelidir.

Uzun boylu olan bayanlar aslında her boy duvak kullanabilir ama kısa boylu ve kilolu olan bayanlar için bu durum söz konusu bile değildir. Bu tarz bayanların kullanması gereken duvakların uzunlukları en fazla el parmakları ucuna kadar olmalıdır.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Dilek Uçar
Tarih:
Açıklama:
En şık Dantelli Duvak Modelleri bu sayfada
Derecelendirme:
5

Dantelli Duvak Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık