DOLAR: 2.69 TL
EURO: 2.92 TL

Dantelli Gelinlik Modelleri

1 ay önce
114 kez görüntülendi

Dantelli gelinlik modelleri, en çok giyilmek istenen ancak herkesin üzerinde çok da güzel durmayan modellerin başında gelmektedir.

Geçen yıllarda çok fazla tercih edilmeyen dantelli gelinlik modelleri, 2015 ve 2016 yılında en çok tercih edilen modeller olacak gibi duruyor. Özellikle bu konuya yön veren tasarımcılarda tüm kreasyonlarında dantel ayrıntısı fazla olan sade ve beyaz gelinlik modellerini öne çıkarıyor. İhtişamlı ve sade durması sebebiyle uygun gelinlik modelleri arayanlar arasında da sıkça takip edilmektedir. Yaka, askı, etek ucu ve kollarda olabilecek dantel işlemeleri gelinliğe çok ayrı bir hava katmaktadır.

Hazır gelinliklere istek ile dantel eklenirken artık hazır olan gelinlikler direk dantelli olarak karşımıza geliyor. Bu da dantelli modellere olan ilgiyi gözler önüne sermeye yetiyor.

Dantelli gelinlik modelleri resimlerinin olduğu galerimizin yanı sıra videomuzu da izleyerek hayalinizdeki gelinliği belki de burada bulabilirsiniz. Her vücut tipi için önerilmiyor olsa da sizin vücut tipiniz için çok uyumlu olmayacağını da denemeden bilemezsiniz.

 

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Yağmur Seven
Tarih:
Açıklama:
Dantelli Gelinlik Modelleri
Derecelendirme:
5
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık