DOLAR: 2.72 TL
EURO: 2.99 TL

Deniz Kızı Gelinlik Modelleri

3 saniye önce
1 kez görüntülendi

Son zamanların en modern gelinlik modelleri arasında gösterilen deniz kızı gelinlik modelleri birbirinden güzel tasarımları ile göz doldurmaya devam ediyor. Zarif duruşunun yanında masallardaki gibi bir güzelliği vaat eden bu modeller gelin adayları tarafından da oldukça seviliyor. Hem kabarık etek hem de sade bir görüntüm olsun diyenlerin tercih ettiği bu modeller bayanların vücut ölçüleri ile tam bir uygunluk sağladığı gibi bunun yanında da daha düzgün bir fizik ile salınmayı sağlıyor.

Üst kısmı dar aşağı kısmı geniş olan bu gelinlikler her ne kadar en sevilen modellerden olsa da bütün gelin adayları tarafından tercih edilemiyor. Bunun nedeni ise üst kısmı dar olan bu gelinliği fazlalığı olan kişilerin giymesi kiloların ortaya çıkmasına neden olabiliyor. Kalça kısmından sonra genişleyen bu modelleri geniş kalçalara sahip olan bayanların giymesi durumunda da daha büyük ölçülerde bir kalça görüntüsü ortaya çıkabiliyor. Deniz kızı gelinlik modelleri alırken bu konulara dikkat edilmesi gerekiyor.

Vücut ölçüleri uygun olan gelin adayları 2015 deniz kızı gelinlik modelleri tercih ettiğinde her zamankinden daha zarif ve asil bir görüntüye kavuşuyorlar. Asaletin doruk noktası olan bu modeller ile en güzel gününde kusursuz görünmek isteyenler için hoş bir seçenek oluyor. Etek kısmı tüllerle ve ya tüylerle hareketlendirilmiş olan modeller sıklıkla tercih ediliyor. Vücuduna güvenen adaylar için denizkızlarından gelen güzellik mutlaka tercih edilmeli.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Dilek Uykan
Tarih:
Açıklama:
2015 Deniz Kızı Gelinlik Modelleri sayfası
Derecelendirme:
5

Deniz Kızı Gelinlik Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık