DOLAR: 2.69 TL
EURO: 2.92 TL

Düğün Arabası

3 gün önce
4 kez görüntülendi

Düğün Arabası

Düğün öncesinde ve sonrasında ön plana çıkan düğün arabası; yapılan çeşitli süslemelerle birlikte etkileyici bir hale gelmektedir. Gelinin evden alınması esnasında, düğüne giderken oluşturulacak olan konvoy sırasında ve düğünden sonra gelin ve damadın evlerin gitmeleri konusunda tercih edilen düğün arabası; özel bir şekilde süslenmeli ve bu şekilde çiftin mutlu bir güne yaşayacakları herkese duyurulmalıdır. Bu şekilde düğün başlamadan önce etkileyici bir giriş yapmış olursunuz. Arabayı süslerken; modeline uygun düzenlemeler yapmanızda fayda vardır. Aynı zamanda arabanın modelinin ve renginin seçimine de yine dikkat etmelisiniz. Zira her arabayı düğün arabası yapmanız mümkün olmamaktadır. Yapmasına yaparsınız; ancak bazı model arabalar sizin komik duruma düşmenize neden olabilir. Genel olarak klasik arabalara bu alanda ciddi şekilde rağbet edildiğini görüyoruz. Ayrıca son yıllarda limuzinler de düğün arabası olarak birçok çift tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Herkesin düğün için araba satın alması mümkün olamayacağından, araba kiralama şirketleriyle iletişime geçmeniz belki de en doğrusu olacaktır.

Düğün arabasına da yine düğünden aylar önce karar vermeli ve hayalinizdeki gibi bir arabayı tercih etmelisiniz. Yapacağınız süslemeleri de; arabanın model ve rengi doğrultusunda gerçekleştirmeniz sizin yararınıza olacaktır. İsterseniz; arabayı kiralayacağınız firmadan bir de özel şoförle anlaşabilirsiniz. Bu şekilde düğün günü bir sorun yaşama derdinden de kurtulmuş olursunuz. Düğün arabası için anlaşma sağladığınız şirket tarafından süslemeler de yine özel olarak yapılmaktadır. Bu sayede bu konuda da hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

Düğün arabanızı kendiniz süslemek istiyorsanız; bu alanda sıra dışı fikirlere göz atmanızı tavsiye etmekteyiz. Farklı süsleme seçenekleri arasından klasik olanların aksine daha tarz oluşturabilecek olan süslemelere yönelmeniz; düğününüzde ilgi çekmeniz adına önemli bir konu olmaktadır.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Meltem Cumba
Tarih:
Açıklama:
Düğün Arabası Seçimi
Derecelendirme:
5

Düğün Arabası Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık