DOLAR: TL
EURO: TL

Düğün Çiçeği Modası

3 yıl önce
18 kez görüntülendi

Düğün Çiçeği Modası

Düğün çiçekleri; özellikle arabaların süslenmesi esnasında karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda yaka çiçekleri alanında da yine düğün çiçekleriyle karşılaşmamız mümkün olmaktadır. Düğünlerin daha hareketli bir hale gelmesine yardımcı olan düğün çiçekleri; gelin çiçeklerinin süslenmesi esnasında da kullanılmaktadır. Düğün çiçeği modasında; birçok farklı rengin yer aldığını söyleyebiliriz. Özellikle yaz ayları için canlı renkleri tercih etmek en doğrusu olacaktır. Siz de en sevdiğiniz renkleri ve çiçekleri; düğününüz için yapacağınız çeşitli süslemelerde tercih edebilirsiniz. Müstakbel eşinizle birlikte karar vererek, düğün çiçeklerinizin seçimini yapabilirsiniz. Kır düğünü hayali kuran, ancak kır düğünü yapamayan çiftler; düğün çiçeklerini bol miktarda tercih ederek, en azından o havayı yakalayabilirler.

Mekan Süslemeleri Modası

Düğünün yapılacağı mekanın konsepte uygun bir şekilde süslenmesi konusunda düğün çiçekleri tercih edilmektedir. Mekanının girişinden masalara ve hatta yerlere kadar düğün çiçeklerini kullanabilmeniz mümkündür. Özellikle turuncu gardenyalar, şebboylar ve mercan renkli gelincikler; mekan süslemeleri esnasında en fazla tercih edilen düğün çiçekleri arasında yer almaktadır. Sarı renkli nergisler de yine düğünün yapılacağı mekanın süslenmesi esnasında tercih edilebilir. Düğününüzde farklı bir atmosfer oluşturmak istiyorsanız; sarı, mor, turuncu ve mercan gibi canlı renkleri tercih edebilir ve düğünün yapılacağı mekanı daha hareketli bir hale getirebilirsiniz.

Gelin Buketi Modası

Gelin aksesuarları arasında belki de en fazla önem arz eden nokta; gelin buketi olmaktadır. Düğün çiçekleriyle gelin buketinizi hazırlayabilir ve bu şekilde tabiri yerinde ise; gökkuşağını elinizde tutabilirsiniz. Renkli bir düğün çiçeği ile; gelinliğin zarafetini de ön plana çıkarmış olursunuz. Aynı zamanda düğün boyunca dikkatlerin üzerinizde olmasını da sağlayabilirsiniz. Ancak bu seçimi yaparken gerek renk, gerekse de çiçek modasına dikkat etmenizde fayda var.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Açelya Bekiroğlu
Tarih:
Açıklama:
Gelin Çiçeği Modası ile ilgili herşey
Derecelendirme:
5
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık