DOLAR: 2.72 TL
EURO: 2.99 TL

Düğün Dansı İçin Öneriler

1 hafta önce
7 kez görüntülendi

Düğün Dansı İçin Öneriler

Düğünde gelin ve damadın mutluluğunu yansıtan en önemli olay dans etmektir. Bu güzel günde onları yalnız bırakmayan sevdikleri ve yakın dostları da bu dans anında gelin ve damada eşlik ederler. Bu yüzden düğün dansı seçimi de kusursuz olmalıdır. Eşinizle yapacağınız ilk dansın mükemmel olmasını istiyorsanız; düğün dansı için önerilere göz atmanız ve bu öneriler doğrultusunda hareket etmeniz daha sağlıklı olacaktır. Düğününüzde kolaylıkla dans etmenize olanak sağlayacak olan bu önerilerle birlikte bu güzel ve heyecanlı anı da; doya doya yaşayabilirsiniz.

Dans Kursuna Gitmelisiniz

Eğer gerçek anlamda dans etmeyi bilmiyorsanız ya da dans etmekten hoşlanmıyorsanız; üzerinizdeki bu çekingenliği atmanız adına bir dans kursuna gitmeniz gerekmektedir. Bayanlar da pek rastlanılmasa da; erkeklerde bu tarz çekingenliğe sıklıkla rastlanmaktadır. Bu yüzden düğün dansı erkekler için dönem dönem bir kabus bile olabilmektedir. Eğer siz de düğününüzde böyle bir sorun yaşamak ve davetlilerin karşısında rezil olmak istemiyorsanız; bir dans kursuna yazılarak, dans etmeyi öğrenmelisiniz. Bu eğitim sayesinde düğününüzde davetlilere daha güzel bir şölen hazırlayabilirsiniz.

Kareografinizi Tekrar Edin

Düğünün yapılacağı mekana çıkmadan önce; dansınız için hazırlamış olduğunuz kareografinizi tekrarlayın. Şarkının uzunluğu, sahneye çıkış anınız ve dansı nasıl sonlandıracağınız gibi detayları dikkat alın. Önceden prova yapın ki; hem dansa tam anlamıyla hazır olun, hem de üzerinizdeki çekingenliği bir nevi atın.

Dans Müziği Seçimine Dikkat

Dans müziğini seçerken; eşinize de danışarak bir seçim yapın. Hatta sizin için özel bir şarkı var ise; eşinize sormadan o şarkıyı seçebilir ve ona da bir sürpriz yapabilirsiniz. Ama şarkının sıradan olmamasına özen gösterin.

Ayakkabılara Dikkat Edin

Kareografi seçiminde damatlığın, gelinliğin ve ayakkabıların dansa uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Dans ederken sizi zor duruma düşürmeyecek, rahat ayakkabılar tercihiniz olmalıdır. Aksi halde bu özel anda ciddi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Açelya Bekiroğlu
Tarih:
Açıklama:
Düğün Dansı İçin Öneriler nelerdir
Derecelendirme:
5

Düğün Dansı İçin Öneriler Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık