DOLAR: 2.69 TL
EURO: 2.92 TL

Düğün Dansı

3 gün önce
2 kez görüntülendi

Düğün Dansı

Çiftin evli olarak yapacakları ilk dansın özenle seçilmesi gerekmektedir. Özellikle düğün açılışı esnasında kullanılacak olan bu dansın; herkesi etkilemesi de bir diğer önemli nokta olmaktadır. Düğün dansı seçiminde; ilgili dansın size ve misafirlere uygun olması gerektiğini unutmayınız. Aksi halde düğün salonunda bir anda her kafadan bir ses çıkmaya başlar ve düğün daha yeni başlamışken; sizin için rezalet bir hale gelebilir. Özellikle düğünlerde en fazla dikkat edilmesi gereken bu konuya; biz Türkler daha az önem veriyoruz. Aynı zamanda dans etmeyi bilmeyen özellikle erkeklerin sayısının da bir hayli fazla olduğunu hatırlatmak isteriz. Erkeklerin düğünlerinde yapacakları bu dansa özen göstermeleri ve gerekirse bir kursa giderek dans öğrenmeleri gerekmektedir. Aynı şekilde dans etmeyi bilmeyen kızlar da yine bu özel günde bir sorun yaşamamak adına bir dansına kursuna gitmeliler. Bu özel günde misafirlerin karşısında etkileyici bir şekilde dans etmek istiyorsanız; müstakbel eşinizle birlikte bu alanda hizmet veren başarılı dans kurslarına yazılabilirsiniz. Bu anlamlı günde; yapacağınız dansla birlikte misafirleriniz tarafından daha fazla ilgi göreceksiniz.

Düğünün ilk dansını siz yapacağınızdan; bu dans için daha özen bir şarkı tercih edebilirsiniz. Özellikle sizin için derin anlamı olan ve sizin şarkınız olan parçayı tercih etmeniz daha doğru olacaktır. İlk danstan sonra misafirlerle birlikte dans alanında olacağınızdan; bu dans esnasındaki şarkı seçiminde genele uyan bir parçayı tercih etmeniz gerekmektedir.

Düğün dansı için başvurabileceğiniz ve kısa sürede dans etmeyi öğrenebileceğiniz birçok farklı kurum yer almaktadır. Bu kurslarda; modern danslardan geleneksel danslara kadar birçok farklı dans türünün eğitimi verilmektedir ve bu danslar arasında salsa, tango, valse ve Cha Cha gibi seçenekler bulunmaktadır.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Ece Ezan
Tarih:
Açıklama:
Düğün Dansı Seçimi
Derecelendirme:
5
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık