DOLAR: TL
EURO: TL

Düğün Davetiyesi Fiyatını Etkileyen Faktörler

1 hafta önce
9 kez görüntülendi

Düğün Davetiyesi Fiyatını Etkileyen Faktörler

Düğün davetiyesi seçerken; maliyetinin de seçime göre fazla olacağının bilincinde hareket edin. Zira herkes düğününde en güzel davetiyeyi hazırlamak ister; ancak bunun bir bedeli olmaktadır. Davetiye seçiminde; istekleriniz doğrultusunda artan bir maliyetle karşı karşıya kalabilirsiniz. Davetiyelerde yer alan birtakım özellikler; davetiye maliyetinin de yüksek olmasına neden olacaktır. Düğün davetiyesi fiyatını etkileyen faktörler arasında birçok farklı detay yer almaktadır. Bu faktörleri dikkate alarak hareket etmeniz ve maddi imkanlarınız doğrultusunda bir tercih yapmanız; sizin için belki de en doğrusu olacaktır. İşte düğün davetiyesinin fiyatını etkileyen faktörler:

Tasarımın Kime Ait Olduğuna Dikkat Edin

Davetiye tasarımı; düğün davetiyesinin fiyatını en fazla etkileyen faktörler arasında yer almaktadır. Kişiye özel olarak hazırlanan tasarımlar; maliyeti bir hayli arttırmaktadır. Aynı zamanda bu tasarımın özellikleri de yine maliyeti arttıran ve düğün davetiyesi fiyatını yükselten faktörler arasında yer almaktadır. Tasarımı görmeden bir fiyat biçmek çok da doğru bir davranış olmayacaktır.

Baskı Modeli

Davetiyede yer alan baskı teknikleri de yine düğün davetiyesinin fiyatını etkileyen faktörlerden olmaktadır. Bu yüzden hangi baskı çeşidinin kullanılacağına doğru bir şekilde karar vermek gerekmektedir. Düz baskı mı yoksa gömme baskı mı olacağı; düğün davetiyesinin fiyatına doğrudan etki eden faktörlerdir. Altın ya da gümüş varak kullanımı da yine fiyatı etkileyen ve maliyeti arttıran ya da azaltan faktörler arasındadır.

Davetiye Kağıdı Türleri

Davetiyenizin hangi kağıda basılacağı konusunda da yine farklı fiyatlar karşınıza çıkacaktır. Kağıdın kalitesi; farklı fiyatlarlar karşı karşıya kalmanızdaki en önemli nokta olmaktadır. Kağıt ne kadar ince ise; fiyatı da o kadar uygun olacaktır. Aynı zamanda kağıdın ebatlarının ufak olması da yine fiyatın düşmesine yardımcı olan detaydır.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Dilan Yakup
Tarih:
Açıklama:
Düğün Davetiyesi Fiyatını Etkileyen Faktörler Nelerdir
Derecelendirme:
5

Düğün Davetiyesi Fiyatını Etkileyen Faktörler Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık