DOLAR: 2.69 TL
EURO: 2.92 TL

Düğün Giriş Müziği

4 gün önce
2 kez görüntülendi

Düğün Giriş Müziği

Düğünler genel olarak gelin ve damattan 3 şarkı seçmeleri istenmektedir. Bu şarkılar düğünün girişinde, dans esnasında ve pasta kesimi sırasında çalınmaktadır. Bu yüzden seçim yaparken dikkatli olmak ve titiz davranmak gerekmektedir. Aksi halde müziğin sıradan ve basit bir şekilde seçilmesi; düğünün cazibesine de gölge düşürecektir. Özellikle düğünün giriş müziğinin çok çarpıcı bir şekilde seçilmesi ve misafirlerin bir nevi o esnada ağızlarının açık kalması ve müzikten etkilenmeleri gerekmektedir. Çünkü bu müzik; düğünün gidişatını da olumlu ya da olumsuz yönde etkileyecek olan müzik olmaktadır. Düğün giriş müziği seçerken; hem sizin için özel olmasına, hem de misafirleri bu özel günde duygusal yönden etkilemesine özen göstermelisiniz. Hareketli ve daha çok mutluluğu ifade eden müzikleri tercih etmeniz daha doğru bir seçenek olacaktır. Karamsar ve mutsuzluk içeren müzikleri tercih etmeniz; bu özel günde çok yanlış bir tercih olur ve insanların kafalarında ister istemez; “acaba isteyerek evlenmiyorlar mı” düşüncesi belirir.

Düğüne giriş esnasında güler yüzlü bir şekilde misafirlerin karşılarına çıkmanız ve mutlu görünmeniz adına; seçilen düğün giriş müziğinin de mutluluğu yansıtan bir müzik olması gerekmektedir. Hem mutluluk verici, hem insanların içine coşku katan bir müzik olması; düğününüzün insanlar üzerinde iyi bir intiba uyandırması adına da önem arz eden bir konu olmaktadır. Birçok çift tarafından pek önem verilmeyen ve hemen her düğünde aynı müzikle karşı karşıya kaldığımız düğün giriş müziği seçimi esnasında gereken önemi ve hassasiyeti vererek hareket etmenizi tavsiye etmekteyiz.

Düğününüzde müstakbel eşinizle birlikte salona giriş yapacağınız esnada çalan müziğin; sizin sahneye gelene kadar çalması ve sahneye geldikten sonra da sona ermesi gerekmektedir. Yani müziğin uzunluğunu da bu şekilde ayarlamanız önemli bir noktadır.

 

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Dilan Yakup
Tarih:
Açıklama:
Düğün Giriş Müziği nasıl olmalıdır
Derecelendirme:
5

Düğün Giriş Müziği Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık