DOLAR: TL
EURO: TL

Düğün Hikayesi

1 dakika önce
0 kez görüntülendi

Düğün Hikayesi

Önceki yıllarda düğün fotoğrafı kelimesi geçince direk akla düğün salonlarında ya da stüdyo çekilen fotoğraflar akla gelirdi. Gelişen teknoloji sayesinde dış çekimler popüler olmaya başladı. Dış çekimler düğünün başlangıcından başlayarak sonuna kadar bir düğün hikayesi oluşturulmaya başlandı.

Bu hikâye ile çekilmiş olan fotoğraflar düğünün tüm doğallığını ortaya serdiği daha çok beğenilmektedir. Sabah gelin ve damadın uyanması ile başlayan hikâyede kişilerin en natürel halleri resimleniyor. Böylelikle düğünlerin en heyecanlı ve en can alıcı hikâyesi ortaya dökülüyor.

Düğün hikayeleri için çekilmiş olan fotoğraflar gelin ve damadın belirlemiş olduğu konsept dâhilinde CD’ye alınarak, fon müziği eklenerek ve albüm oluşturularak her anını hatırlamanız sağlanıyor.

Düğünlerde gelin ve damat yaşadıkları telaştan ve heyecandan dolayı düğün esnasında birçok anı hatırlayamamaktadır. Birçok ana odaklanmak isteseler bile bu mümkün değildir. Bundan dolayı da düğün gününüzün her anını öğrenmek ve hatırlamak isterseniz düğün fotoğracısına her anınızı CD’ye almasını, fotoğraflamasını konusunda konuşmalısınız. Düğün fotoğrafçısının yanı sıra yakınlarınızda profesyonel anlamada çekim yapabilecek olan arkadaşınız mevcut ise bu işlemi ondan da talep etmelisiniz. Bu sayede düğün fotoğrafçınıza daha az fotoğraf çektirerek var olan masrafınızı aza indirmiş olursunuz.

Düğün hikayeleri çekilmiş olan video ve fotoğraflardan oluştuğundan dolayı kişiye özel olan ürünlerdir. Bu hikâyelere farklı konseptler hazırlayabilirsiniz. İsterseniz romantik bir hikâye ya da komik eğlenceli bir hikâye hazırlatmanız mümkündür. İkisini de görmek isteyenler iki şekilde de talepte bulunarak hem eğlenirken hem de duygusal zamanlar yaşayabilir.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Dilek Uçar
Tarih:
Açıklama:
Düğün Hikayenizi Oluşturun
Derecelendirme:
5

Düğün Hikayesi Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık