DOLAR: 2.69 TL
EURO: 2.92 TL

Düğün Mekanı Seçimi Ne zaman Olmalıdır?

5 gün önce
3 kez görüntülendi

Düğün Mekanı Seçimi Ne zaman Olmalıdır?

Hayal kurduğunuz gibi bir düğün yapmak istiyorsanız; düğün mekanını seçerken erken davranmanız gerekmektedir. Bu konuda aceleci olun demiyoruz; ancak düğünün yapılacağı mekanın düğünden yaklaşık 1 yıl önce seçilmesinde fayda var. Yani seçime çok daha önceden başlamanız gerekmektedir. Hem mekanın sahipleri açısından, hem de sizin açınızdan; düğünün yapılacağı mekanın 1 yıl öncesinden seçilmesi daha doğru olacaktır. Birçok mekanda düğün için uzun kuyruklar da meydana gelebiliyor, bu yüzden en erken tarihle 6 ay sonrasına yer bulmak mümkün olabiliyor. Bu nedenle de yine erken davranmanız ve düğünden 1 sene önce mekana karar vermeniz gerekmektedir. Yer bulabilmeniz adına bu da önemli bir nokta olmaktadır. Aksi halde hayalinizdeki gibi bir düğünü yapamayabilirsiniz.

Özellikle büyükşehirlerde ön plana çıkan mekanlarda; 1 yıl sonrasında bile yer kalmayabiliyor. 1 yıl öncesinden rezervasyonlar yaptırılmış olabiliyor. Bu yüzden büyükşehirde yaşayanların daha önce hareket etmelerinde fayda var. Düğün mekanı seçimi için en azından 1 sene önce hareket etmenizi ve rezervasyonunuzu yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle düğünlerin genel olarak hafta sonlarında ve akşam saatlerinde yapılıyor olması; bu alanda daha erken hareket edilmesi adına önem arz etmektedir. Eğer siz de aynı şekilde hafta sonu ve akşam vakti bir düğün hayal ediyorsanız; yine erken hareket etmeniz gerekmektedir.

Yine fiyat konusunda bir sıkıntı yaşamamak adına erken davranmak ve erkenden rezervasyon yaptırarak düğün için yer ayırtmak önemli bir nokta olmaktadır. Örneğin bu Ağustos ayı için yaptıracağınız rezervasyon ile, bir sonraki Ağustos ayı için yaptıracağınız rezervasyon arasında ciddi fiyat farklılıkları yer almaktadır. Fiyata önem veren çiftlerin de yine bu yüzden erken hareket etmeleri gerekmektedir.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Berna Uzun
Tarih:
Açıklama:
Düğün Mekanı Seçimi Ne zaman Olmalıdır?
Derecelendirme:
5

Düğün Mekanı Seçimi Ne zaman Olmalıdır? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık