DOLAR: 2.69 TL
EURO: 2.92 TL

Düğün Mekanına Göre Gelin Ayakkabısı Seçimi

1 ay önce
78 kez görüntülendi

Düğün Mekanına Göre Gelin Ayakkabısı Seçimi

Gelin ayakkabısı seçimi gelinler için olmazsa olmaz ayrıntılardan biridir. Hangi mekanda hangi ayakkabı giyilir önemli bir sorudur.Yanlış bir ayakkabı seçiminde mazallah düğünümüz güzel ve eğlenceli olmayabilir.Bu nedenle gelin ayakkabısı seçimleri konusunda hassas ve dikkatli olmamız gerekir. Bunların en başında ise düğün yapılacak mekana uygun ayakkabı seçimidir.

Konuyu detaylı anlatmak gerekirse deniz kenarında plajda kır düğünü yapmak istiyorsunuz fakat ayakkabı olarak yüksek topuklu ve platformlu bir ayakkabı seçtiniz bu durum sizin için bir Çin işkencesi olabilir. Aynı şekilde toprak zeminde yapılan bir kır düğününde de ince topuklu ayakkabı giymek büyük sorunlara yol açabilir.

Otellerde ve tarihi mekanlarda yapılan düğünlerde seçeceğiniz ayakkabılar topuklu olmalıdır. Fakat dans pistinde halaya kalktığınızda sıkıntı yaratacağından bu durumda kısa topuklu ayakkabılar tercih etmeniz ya da babet giymeniz sizin yararınıza olacaktır. Bu şeklide bakıldığında yedek ayakkabı olmazsa olmazdır.

Kulüpler, sosyal tesisler ve restoranlarda yapılan düğünlerde gösterişli ve yüksek topuklu ayakkabılar seçilebilir. Ayrıca orta topuklu sade gelin ayakkabıları da bu ortamlarda sırıtmayacaktır.

Özellikle mekana göre gelin ayakkabısı seçimlerinde nikah sonrası yemek ya da kır düğünü düşünüyorsanız rahat ve özgür olabilmeniz için gelin babetleri tercih etmeniz çok faydalı olacaktır.

Plajda yapılması planlanan düğünlerde kesinlikle ve kesinlikle yüksek topuk tercih etmeyin. Çünkü kumlar arasında düzgün yürüyemeyeceğiniz ve ayağınızı burkabileceğiniz göz önünde bulundurulduğunda düğününüzün berbat olmasına yol açabilir. Böyle düğünlerde babet tercih edilmesi sizin için doğru bir seçim olacaktır.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Feride Savcı
Tarih:
Açıklama:
Düğün Mekanına Göre Gelin Ayakkabısı Seçimi nasıl olmalıdır
Derecelendirme:
5

Düğün Mekanına Göre Gelin Ayakkabısı Seçimi Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık