DOLAR: 2.71 TL
EURO: 2.96 TL

Düğün Müzikleri Seçimi Nasıl Olmalıdır?

4 hafta önce
59 kez görüntülendi

Düğün Müzikleri Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Genç kızlar için en önemli gün düğün günüdür. Bu gün söz konusu iken her ayrıntının istediğiniz gibi olması ve misafirlerinizin çok hoşuna gitmesi gerekir. Bu muhteşem günde en çor zorlandığınız ayrıntılardan biri de Düğün Müzikleri Seçimidir. Bir çok unsur göz önünde bulundurularak dikkatli seçimler yapılmalıdır. Özellikle giriş müziğinize çok dikkat edin.

Düğünün konsepti, gelen misafirlerin profili ve kendi beğendiğiniz müziklerin seçiminde sıkıntılar yaşamanız söz konusu olabilir. Eğer müzik seçiminde profesyonel kişileri tercih ediyorsanız sizden üç parça seçmenizi isteyeceklerdir. Bunlar giriş müziğiniz, gelinle damadın ilk dans müziği ve pasta kesim müziğidir. Bu müzikler haricindeki parçaları orkestra kendisi ayarlayacaktır.

Tabi ki göz ardı etmememiz ve sıkıntı yapmamamız gereken bir konuda herkesi memnun edemezsiniz. O yüzden bu konuyu kafanızı takıp kendi düğününüzde mutsuz olmayın. Kendi isteklerinizi belirterek bu düğünün sizin olduğunu hissedebilirsiniz. Elbette arkadaşlarınızdan size tavsiyeler gelecektir. Gerek dans müziği seçimi gerekse diğer müzikler konusunda size yardımcı olacaklardır. Fakat siz onların tavsiyelerini dinleyin fakat kendi istediğinizi yapın. Israrcı davrananlara ise kusura bakmayın deyip oyununuza dönün.

En mutlu gününüzde düğün şarkısı seçmek bazen sıkıcı ve zor olabilir. Böyle durumlarda profesyonellerden yardım alabilir ya da en güzeli daha önce bu tecrübeyi yaşamış arkadaşlarınızdan yardım isteyebilirsiniz. Bir çok farklı seçeneği değerlendirerek size en uygun şarkıları bulabilirsiniz.

Düğün müziği seçiminde yapılan yanlışlardan biri hüzünlü aşk şarkıları seçimidir. Eğer slow müzik istiyorsanız mutlu aşk şarkılarını tercih etmelisiniz. Her ne kadar mutlu aşk şarkıları az olsa da bunları tercih etmelisiniz. Aksi taktirde düğününüz drama dönüşebilir.

Üçüncü müziğiniz olan düğün pastası müzikleri seçerken eğlenceli ve hareketli müzikler seçmeye önem gösterin. Çünkü artık düğün başlamış ve siz sevdiğiniz kişi ile mutlu sona yaklaşmışsınız. Ve hatta bunun yanında özel dans dersleri alarak düğünüzde sadece siz konuşulabilirsiniz.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Meltem Cumbul
Tarih:
Açıklama:
Düğün Müzikleri Seçimi Nasıl Olmalıdır?
Derecelendirme:
5

Düğün Müzikleri Seçimi Nasıl Olmalıdır? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık