DOLAR: TL
EURO: TL

Düğün Salonu Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

1 ay önce
26 kez görüntülendi

Düğün Salonu Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Düğün salonu seçerken dikkat etmeniz gereken birçok nokta bulunuyor. Nelere dikkat edilmeli diyorsanız aşağıdaki yazıyı dikkatle okumanızı tavsiye ederiz.

Unutulmayacak bir düğün yapmak istiyorsanız düğün salonu seçiminizi çok iyi yapmalısınız. Sadece 1-2 salona bakarak bunların içerisinden birisini seçmeniz dezavantajınıza olacaktır. Hem internetten düğün salonu resimlerine bakmalı, daha sonra da o salona gidip tüm her yerini görmelisiniz. Böylece daha net ve içiniz rahat bir şekilde karara varmış olursunuz.

Fotoğrafçı

Düğünden önce, düğün sırasında ve düğün sonrası çekeceği profesyonel fotoğraflarla düğününüzün anılarını yıllarca canlı tutacak kişi kaliteli bir fotoğrafçıdır. Düğün salonuna; profesyonel bir fotoğrafçısı olup olmadığını kesinlikle önceden sorun.

Kameraman

Peki ya video? Düğününüzün baştan sona videoya alınması kadar güzel ne olabilir ki? Düğün salonuna kesin olarak soracağınız sorulardan birisi de; “Kameraman, düğünü baştan sona çekiyor mu?” olsun.

Düğün Salonu Sanatçısı

Bu konu aslında çok önemlidir. Sanatçı; düğününüzü rezil de edebilir vezir de. Rezil etmesini istemiyorsanız sizin düğününüzde çıkacak sanatçıyı önceden dinleyin veya dinleyenlerden kişi hakkında bilgi alın. Eğer yakınınızda bildiğiniz iyi bir sanatçı varsa onunla da anlaşabilirsiniz. Ancak bu konuyu sakın hafife almayın!

İkramlar

Çoğu düğün salonlarında sizin anlaşmanıza göre farklı ikram çeşitleri olmaktadır. Pastalı menü, aperatif menü, yemekli menü şeklinde farklı menü çeşitleri bulunuyor. Tabi fiyat olarak da katlanarak devam ediyor. Düğün günü şok olma ihtimalinizi 0’a indirmek için daha önceden o salondaki pastadan yemenizi tavsiye ederiz. Yemekli düğün olacak ise de yemekte tavuk olmamasına dikkat edin. Tavuklu çoklu yemek çok zor ve önem isteyen bir iştir. Tavuklu yapıp da tüm salonun zehirlenme riskini almayın ( :

Kapasite

Erkek tarafı ve kız tarafı düğünden önce kaç kişi davet edeceklerini ayrıntılı olarak ayarlamak zorundadır. Eğer toplamda 400 kişi gelecekse 700 kişilik düğün salonu seçmek saçma olacaktır. Bunun tam tersi de geçerlidir. Bu nedenle tutacağınız salonun büyüklüğüne ve masa kapasitesine dikkat etmenizde fayda vardır.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Yağmur Irmak
Tarih:
Açıklama:
Düğün Salonu Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?
Derecelendirme:
5

Düğün Salonu Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık