DOLAR: 2.71 TL
EURO: 2.96 TL

Düğün Teması Seçimi

1 hafta önce
8 kez görüntülendi

Düğün Teması Seçimi

Düğün büyük bir organizasyondur ve bu organizasyon için uygun bir tema seçilmesi gerekmektedir. Düğününüz için en uygun konsepti belirlemeniz ve bu doğrultuda hareket etmeniz gerekmektedir. Düğün teması seçimi esnasında sıra dışı fikirlere göz atabilir ve bu şekilde düğününüzü daha farklı bir konsepte uyarlayabilirsiniz. Bu sayede düğününüz diğer düğünlerden daha farklı bir atmosferde gerçekleşecektir ve misafirlerinizin yoğun ilgisi ile karşı karşıya kalacaktır. Farklı temalar arasından seçim yaparken birçok detaya da dikkat etmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda seçim yaparken; hangi mevsimde düğün yapacağınızı da göz ardı etmeyiniz.

İlkbahar Düğünleri İçin Temalar

Çiçeklerin açtığı ve baharın geldiği bu mevsimde; rengarenk ve ışıl ışıl bir düğün yapabilirsiniz. Özellikle İlkbahar mevsimi ile özdeşleşmiş olan renkleri tercih ederek düğününüzün konseptini ve temasını belirlemeniz mümkün olmaktadır. Mavi, turuncu ve yeşil gibi renklerin yanı sıra; pembe, sarı ve mor gibi farklı renkler de yine bu alanda tercih edebileceğiniz renkler arasında yer almaktadır.

Yaz Düğünleri İçin Temalar

Kır düğünü yapacaklar için en uygun mevsim olmaktadır. Mekana göre temada değişiklik yapabilir ve bu şekilde bu sıcak havalarda düğününüzü gerçekleştirebilirisiniz. Mint yeşili, gök mavisi, somon, açık pembe, lila ve kum beji gibi farklı renkler arasından tercih yaparak, bu mevsimde yapacağınız düğünün temasını da en doğru şekilde seçebilirsiniz.

Sonbahar Düğünleri İçin Temalar

Yaprakların sarardığı ve döküldüğü bu mevsimde; bu doğrultuda bir renk seçimi tercih ederek, düğününüzün temasını belirleyebilirsiniz. Tuğla rengi ve hardal sarısı; bu mevsimde yapılacak olan düğünler için en uygun renk seçenekleri olmaktadır.

Kış Düğünleri İçin Temalar

Bu mevsimde yapılacak olan düğünlerde gri, bej, beyaz ve kırmızı gibi renkler daha fazla ön plana çıkmaktadır. Mevsimin en önemli olayı kar yağması olduğundan; bu konu üzerinden hareket ederek, düğün için en uygun temayı seçmek mümkündür.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Neriman Gülle
Tarih:
Açıklama:
Düğün Teması Seçimi neye göre yapılmalıdır.
Derecelendirme:
5
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık