DOLAR: 2.69 TL
EURO: 2.92 TL

En Çok Kullanılan Gelinlik Modelleri

2 dakika önce
1 kez görüntülendi

Her genç kız daha çocuk yaşlarda evlilik hayalleri kurmaya başlar. Fakat gelinlik modeline karar vermekte zorluk çekiyor. Bizde bu konuyu çok düşündük ve sizlere yardımcı olabilmek adına en çok kullanılan gelinlik modellerini bu başlık altında topladık.

A model gelinlik modelleri

Göğüslerin toparlayan, belden yukarı kısmı saran ve belin alt kısmına A şeklinde inen gelinlik modelleri yüksek topuklu ayakkabılar ile kullanılırsa şık bir görünüm kazandıracaktır. Özellikle gelin adayı kalın belli, orta boylu ve geniş basenli bir görünüme sahipse bu model ile mükemmel bir görünüm elde ederek kusurlarınızı kapatabilirsiniz.

Tam balık model gelinlik modelleri

İnce belli ve uzun boylu iseniz ve farklı bir gelinlik modeli arıyorsanız bu model size en uygunudur. Zarif ve iddialı gelinlik modeli olarak gösterilen tam balık gelinlikler fiziğini ortaya çıkarmak isteyen gelinler için tasarlanmıştır. Bu modelin tek sıkıntılı olan tarafı rahat hareket etmenize engel olabilmektedir. O yüzden bol bol prova yapmanız gerekecek.

Yarım balık model gelinlik modelleri

İnce belli değil de balık etli ve uzun boylu gelinlerin tercih edeceği model yarım balık gelinlik modelidir. Bu gelinlik ile kusurlarınızı kamufle etmek daha kolay ve rahat hareket etme konusunda daha çok yardımcı olacaktır.

Kabarık gelinlik modelleri

Genç kızların 2015 gelinlik modelleri arasından en çok tercih ettikleri modellerden biri kabarık gelinliklerdir. Bu modellerin üst kısımları straplez olup belden aşağıları kabarık olarak tasarlanmaktadır. Uzun etekleri sayesinde çok dikkat çeken bir modeldir. Fakat uzun etek nedeniyle arkanızda dolaşan ve eteğinizi toplayacak bir yeğeninizin olması gerekir. Ve uzun bacaklara sahip olmanız gerekmektedir.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Açelya Bekiroğlu
Tarih:
Açıklama:
En Çok Kullanılan Gelinlik Modelleri Hangileri
Derecelendirme:
5
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık