DOLAR: 2.97 TL
EURO: 3.24 TL

Evlilik Hazırlıkları İçin Liste

6 ay önce
16 kez görüntülendi

Evlilik Hazırlıkları İçin Liste

Evlilik hazırlıkları için liste oluşturmadıysanız çok geç kaldınız. Sadece evinize eşya almakla veya nikah işlemlerinizi yapmakla her şeyi halletmiş olmazsınız. Bu nedenle daha da geç kalmadan evlilik hazırlıkları listesi oluşturmaya hemen başlayın.

Düğün, nişan ve kına gibi organizasyon isteyen durumlar için bir organizasyon şirketi ile anlaşmanız güzel olacaktır ancak bütçeniz buna müsaade etmiyorsa birçok şeyle siz ilgilenecek ve her ayrıntıyı düşüneceksiniz.

Gelinlik ve damatlık seçimi hem gelin hem de damat için çok vakit alan ve kolayca seçilemeyen önemli bir durumdur. Eğer gelinlik, özel olarak dikilecekse 2 kat daha fazla zaman alacak demektir. Çünkü her hafta gelinlikçiye gidip ölçü alınması gerekiyor. Bunlar bittikten sonra ayakkabı, gelin tacı, kol düğmeleri ve gelin çiçeği konularına sıra geliyor. Listeye eklenmesi gereken şeylerdir.

Tabi ki en pahalı olacak şeylerden olan düğün salonu kiralama işini de listenize eklemekte fayda vardır. Düğün salonunu ayarlamaya çalışmadan önce düğününüzün temasını oluşturmaya çalışın ve ondan sonra o temaya uygun düğün salonları arasında seçiminizi yapın. Düğün tarihinden ne kadar önce kiralama işleminizi yaparsanız o kadar uygun fiyatlarla bu adımı aşmış olacaksınız.

Düğün salonundaki masa örtüleri, masadaki çiçekler, sandalye süslenmeleri gibi konular çok üstünde durulan şeyler olmamasına rağmen düğün gecesi en çok dikkat çekecek durumların başında gelmektedir.

Düğün pastası, nikah şekerleri de unutulmaması gereken önemli konular arasındadır. Yaz mevsiminde olacak düğünlerde normal pastanın yerine dondurma şeklinde pastalara da ilgi artmaktadır. Bunu da bir düşünün deriz!

Düğün hazırlıkları listenizi düzenli bir şekilde oluşturduktan sonra adım adım bunları halletmeye çalışırsanız sorunsuz bir gece geçireceksinizdir.

 

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Selin Yağmur
Tarih:
Açıklama:
Evlilik hazırlıkları için liste burada...
Derecelendirme:
5
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık