DOLAR: 2.69 TL
EURO: 2.92 TL

Gelin Babetleri

4 gün önce
3 kez görüntülendi

Gelin Babetleri

Düğünlerde gelinler tarafından genel olarak yüksek topuklu ayakkabılar tercih edilmektedir. Ancak bu alışılagelmiş durumun dışına çıkarak, gelin babetlerini tercih edebilir ve bu şekilde dans edip, oyunlar oynayacağınız düğününüzde daha rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz. Düğünde gelinlerin daha rahat bir şekilde hareket etmelerine olanak sağlayan gelin babetleri; farklı modelleriyle göz dolduruyor. Düğünün uzun bir süre devam edeceği ve oyunlar da oynanılacağı düşünüldüğünden; bu şekilde bir ayakkabı tercihi yapmak belki de en doğrusu olacaktır. Düğün girişinden başlayacak şekilde, ilk dans, pasta kesimi, takı merasimi ve sonrasındaki düğün oyunlarında ayaklarınızın rahat olmasını istiyorsanız; gelin babetlerini tercih edebilirsiniz. Bu şekilde bu özel günde daha az yorulur ve anın tadını daha güzel bir şekilde çıkarabilirsiniz. Topuklu ayakkabıların oluşturduğu zorlukları ortadan kaldıran ve düğünde gelinlerin rahat etmelerine olanak sağlayan babetler; düz oldukları için gelinlerin ayaklarının ağrıması sorununu da ortadan kaldırmaktadır.

Gelinlerin rahat edebilecekleri modellerin yer aldığı gelin babetleri arasından bir seçim yaparak; siz de düğününüzde daha rahat edebilir ve düğününüzün tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Ayağınıza tam olarak oturan babetleri tercih etmelisiniz. Ne ayağınızı sıkan, ne de fazla bol olduğu için sürekli ayağınızdan çıkan babetlerden uzak durmalısınız. Babet seçerken; nasıl olsa sonradan genişler düşüncesiyle hareket etmek de oldukça yanlış bir davranış olmaktadır. Seçilen babet modelinin ayağa tam oturmasına özen göstermelisiniz. Zira bu babeti daha sonra da yine rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Düğün boyunca ayakta kalacak olan takı merasimi ve oyun esnasında ayakları epey yorulacak olan gelinler; gelin babetleri sayesinde bu zorluktan kurtuluyorlar. Üstelik işlemeli modelleriyle dikkat çeken bu babetlerle; düğününüzde istediğiniz gibi dikkat çekici bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Neval Sarı
Tarih:
Açıklama:
Gelin Babetleri Nasıl Seçilmeli
Derecelendirme:
5

Gelin Babetleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık