DOLAR: 2.72 TL
EURO: 2.99 TL

Gelin Çantası Seçimi

1 hafta önce
5 kez görüntülendi

Gelin Çantası Seçimi

Tarzını yansıtmak isteyen gelin adayları için; gelin çantası ciddi öneme sahip olmaktadır. Bayanların günlük hayatlarında da olmazsa olmazları olan ve tarzlarını daha net bir şekilde dışarıya karşı yansıtmalarına yardımcı olan çantalar; düğün esnasında da karşılarına çıkıyor. Gelin adayları; doğru gelin çantası seçimi ile düğünlerinde istedikleri tarzı rahatlıkla yansıtabiliyorlar ve insanların dikkatini üzerlerine çekmeyi başarabiliyorlar. Telefon, mendil, makyaj malzemesi gibi birçok ayrıntıyı taşımaya yarayan bu çantaların hem gelinliğe, hem de ortama uygun olarak seçilmesi gerekmektedir. Birçok sıkıntıya da neden olabilecek olan bu çantaların seçimi konusunda, zevkine güvendiğiniz arkadaşlarınızdan da yardım alabilirsiniz. Acil durum eşyalarının yer alacağı bu çantaların fazla büyük olmaması ve dikkat çekici bir model olması sizin için bir avantaj olacaktır.

Tüylü Çantalar

Dökülen tüyleri ve püskülleriyle size ayrı bir hava katacak olan tüylü çantalar; tarzını yansıtmak isteyen gelinler için bulunmaz bir fırsat olmaktadır. 1920’li yılların esintilerini yansıtan ve feminen kadınların tercihi olan bu modeller; boyları kısa olan duvaklarla da oldukça şık bir görünüm oluşturmaktadır. Düğününde ön planda olmak isteyen gelin adayları için güzel bir seçenektir.

Portföy Çantalar

Günlük hayatta da sıklıkla tercih edilen portföy çanta modelleri; gelinlerin düğünlerinde de tercih edebilecekleri bir model olmaktadır. Modernle klasik görünümü birleştirerek, yeni bir tarz oluşturmak isteyenlerin tercihidir. Sapsız ve mıknatıslı modelleri ile oldukça şık bir görünüm yansıtan bu modeller; kullanım kolaylığıyla da dikkat çekmektedir.

Askılı Çantalar

“Düğünümde elimde çantayla mı dolaşacağım” diyen gelinler için bu model bulunmaz bir fırsattır. Düğününde rahat hareket etmek, ancak çantasız da olmak istemeyen gelinlerin tercihi olmaktadır. Askılı olmaları sayesinde düğün boyunca gelin adaylarına herhangi bir sorun teşkil etmemektedir ve zarif zinciri sayesinde şık bir görünüme ortaya atmaktadır.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Sema Gören
Tarih:
Açıklama:
Gelin Çantası Seçimi nasıl olmalıdır
Derecelendirme:
5
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık