DOLAR: TL
EURO: TL

Gelin Çiçeği Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

3 yıl önce
73 kez görüntülendi

Gelin Çiçeği Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Mevzubahis düğün günümüz olduğunda kesinlikle düğün fotoğrafı çekimi yaptırmalıyız. En güzel düğün hatırası düğün fotoğraflarıdır. Bu fotoğrafları çektirirken en önemli aksesuar gelin çiçeği olarak bilinir. Bilhassa dış mekan çekimlerinde gelinlerin nasıl bir yol izleyeceği ve gelin çiçeğini tavsiyeler üzerine ayarlaması gerekeceğinden Gelin Çiçeği Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli yazımıza bir göz atmaları gelin adaylarına yardımcı olacaktır.

Gelin çiçeği ile dış mekan çekim yeri arasında bir uyum olmalıdır. Buketinizin içinde bulunan çiçekler kır çiçeği ise sizin kış manzarasına sahip bir yerde çekim yaptırmanız uygun olmaz. Bu nedenle çiçeğinizi mekana uygun bir şeklide hazırlatmalısınız. Ayrıca buketinizi düğün çiçeklerinizle de uyumlu hale getirmelisiniz.

Canlı ve enerjik fotoğraflar istiyorsanız gelin çiçeğiniz de canlı renklerde olmalıdır. Bu önemli bir ayrıntı ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. Tabi ki bu konuda dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da çiçeğin güzelliği gelinliğinizden daha güzel olmamalıdır. Çiçekte ki süslemelerin abartılmaması gerekir.

Gelin çiçeği seçimi basit bir konu gibi gözükse de düğününüzle alakalı önemli bir konu olduğundan daha seçici davranmalı ve ayrı bir önem vermelisiniz. Tarzınıza, saç modelinize, gelinliğinize ve boyunuza en uygun gelin çiçekleri modelleri içinden seçim yaparken vakit ayırıp dikkatli davranmalısınız.

Birçok gelin çiçek detayını önem vermeyerek herhangi bir çiçekçiden alacağı çiçeğin yeterli olduğunu düşünse de sizler için özel olarak hazırlanan bu gelin çiçeklerinin buket yapılırken kullanılan aksesuarın, buket bağlanma şeklinin diğer çiçeklere göre daha farklı olduğunu bilmelisiniz.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Sude KETENCİ
Tarih:
Açıklama:
Gelin Çiçeği Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli
Derecelendirme:
5

Gelin Çiçeği Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık