DOLAR: 3.76 TL
EURO: 4.64 TL

Gelin İç Çamaşırı

2 yıl önce
10 kez görüntülendi

Gelin İç Çamaşırı

Düğün gününüzde herhangi bir sıkıntı yaşamak istemiyor ve düğün boyunca rahat bir şekilde hareket etmek istiyorsanız; gelin iç çamaşırı ürünleri içerisinden kendiniz için en uygun olanları tercih etmelisiniz. Bu alanda seçim yaparken; vücudunuzun yapısını, gelinliğin modelini, kesimini ve rengini de göz önünde bulundurmalısınız. Gelinliğin üzerinizde istediğini gibi durması ve iç çamaşırlarınızın sürekli altından kaymaması adına; bu alanda yapacağınız seçimler ciddi önem arz etmektedir. Yapılan en büyük yanlış da; gelinlerin eşleriyle düğünden sonra baş başa geçirecekleri dakikaları hayal ediyor olmalarıdır. Bu yüzden bazı sorunlar yaşanmaktadır ve gelin iç çamaşırı seçimi esnasında yapılan en ciddi hatalar bu şekilde ortaya çıkmaktadır. Eğer düğününüzde bir sorun yaşamak istemiyor, gelinliğin üzerinize tam oturmasını istiyor ve iç çamaşırlarınızın sizi huzursuz etmesinde çekiniyorsanız; iç çamaşırı seçimi esnasında en doğru kararı vermeniz gerekmektedir.

Gelinliğin modeline, kesimine, dekoltesine ve rengine kadar birçok detaya dikkat ederek seçim yapmanız ve bu şekilde gelin iç çamaşırı ürünlerinden kendiniz ve vücudunuz için en uygun olanları tercih etmeniz gerekmektedir. Sütyen ve kilot seçimi esnasında yapılan hatalar neticesinde; gelin adayların bu özel günü adeta bir çileye dönüşmektedir. İç çamaşırları ya vücudun belli bölümlerini kesmekte ya da sürekli kaymalara neden olmaktadır. Gelin de bu yüzden sürekli gelinliği misafirlere çaktırmadan çekiştirip düzeltmeye çalışmaktadır. Aynı zamanda yanlış iç çamaşırı seçimi; gelinlerin rahat bir şekilde dans etmelerine ve oyun oynamalarına da engel olmaktadır. Bu durum dışarıdan görüldüğü zaman; farklı yorumlara ve gelinin düğünden memnun kalmadığı düşüncesine neden olmaktadır.

Boyundan bağlı gelinlikler için; askıları çıkarılıp takılabilen sütyenler, göğüs ve sırt dekoltesine sahip gelinlikler ve göğüsleri küçük olan gelinler için ise; ıslatılarak göğse yapıştırılan sütyenler daha uygun bir seçenek olacaktır.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Melike Yaren
Tarih:
Açıklama:
Gelin İç Çamaşırı seçimi yaparken nelere dikkat edilmeli
Derecelendirme:
5

Gelin İç Çamaşırı Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık