DOLAR: 2.69 TL
EURO: 2.92 TL

Gelin İç Giyim

4 gün önce
2 kez görüntülendi

Gelin İç Giyim

Düğün yapacak olan kızların belki de atladıkları en önemli detay; gelin iç giyim alanı olmaktadır. Her ne kadar aradığınız gelinliği bulmuş olsanız da; üzerinizde giydiğinizde bir şeyin eksik olduğunu hissedebilirsiniz. Bu da gelinliğin içerisine giyilen iç çamaşırlarının doğru bir şekilde seçilmemiş olmasından kaynaklanmaktadır. Bu yüzden iç çamaşırlarına gereken önemi vermeli ve gelinliğinizin vücudunuza tam oturmasını sağlamalısınız. Düğünde sürekli ayakta ve hareket halinde olacağınızdan; herhangi bir sıkıntı yaşamamanız adına, iç çamaşırlarınızın rahat olmasına ve size rahatsızlık vermemesine dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda teri emen ve dışarıya yansıtmayan iç çamaşırlarına yönelmenizde de fayda olmaktadır. Sıradan bir sütyen ve kilot tercih etmeniz; düğün boyunca kendinizi rahatsız hissetmenize neden olacaktır. Bu yüzden bu tercihi doğru bir şekilde yapmalı ve sizi rahat ettirecek olan iç çamaşırlarına yönelmeniz gerekmektedir.

Gelin iç giyim ürünleri seçimi yaparken; iç çamaşırlarının emici ve rahat yapıda olması ciddi önem arz etmektedir. Gelinliğin üzerinize tam oturması adına tercih yaparken dikkat davranmalısınız. Aynı şekilde; seçilen iç çamaşırlarının gelinliğin modeline de uygun bir yapıda olması gerekmektedir. Gelinliğin altından kaymaması ve bunları düzeltmekle uğraşmamanız adına; daha rahat ve vücut hatlarınıza bol gelmeyen iç çamaşırlarını tercih etmelisiniz. Düğün gününüzle, eşinizle baş başa kalacağınız zamanı ayırt etmeli; düğün gününde gelinliğin altında kullanacağınız iç çamaşırlarını bu bilinçle hareket ederek seçmelisiniz. Genel olarak gelin adayları; düğün sonrasında eşleriyle baş başa kalacakları vakti düşünerek, iç çamaşırı seçimi yapmaktadırlar. Yapılan en büyük yanlış da bu noktada ortaya çıkmaktadır.

Gelinliğin modelini, kesimini, dekoltesini ve rengini dikkate alarak gelin iç giyim ürünlerinden kendiniz için en uygun olan sütyen ve kilodu tercih etmeniz gerekmektedir.

Gelin-İç-Giyim Gelin-İç-Giyim-2 Gelin-İç-Giyim-4-e1414793723508 Gelin-İç-Giyim-5-e1414793749708 Gelin-İç-Giyim-6 Gelin-İç-Giyim-7 Gelin-İç-Giyim-8 Gelin-İç-Giyim-9 Gelin-İç-Giyim-10 Gelin-İç-Giyim-12 Gelin-Türban-Modelleri-31 Gelin-İç-Giyim-3 Gelin-İç-Giyim-11

Gelinlik Modaevi
Tarih:
Derecelendirme:
5

Gelin İç Giyim Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık