DOLAR: 2.69 TL
EURO: 2.92 TL

Gelin Saçı Modası

3 hafta önce
61 kez görüntülendi

Gelin Saçı Modası

Genç kızlar evlilik çağına geldiklerinde en güzel düğün en güzel gelin onlar olmak ister. En güzel gelin olabilmek için de bazı püf noktalar var. Bunlardan biri olan gelin saçı modası konumuzu ziyaret edebilir ve kendinize uygun saç tasarımını ve modelini bulabilirsiniz. Bu senenin tren gelin saçı modelleri hakkında bilgi edinebileceğiniz yazımızda topuz kullanılmayan modeller ve abartılı saç modellerini bulabilirsiniz.

Yüksek topuz gelin saçları eskiden çok rağbet gören modellerdi. Sanki kafanızın üstünde bir kuş yuvası varmış gibi modeller neredeyse her gelinde vardı. Ve ayrıca bu modeller çok rahatsız edici ve düğün boyu sizi sıkıntıya düşürebilirler. Fakat günümüzde genç kızlar bu modellerden sıkılmış olacak ki artık bu modeller yani sıkı topuz olanları kullanmamaktadırlar.

Bu sene topuz yapan gelinler sade topuz modellerini tercih etmekteler. Bu hem göz alıcı bir güzellik sağlamakta ve dikkatleri üzerine toplamakta. Bazı modellerde fön dahi çekilmeden yandan ve alttan topuzlar yapılarak çok güzel bir gelin saçı ortaya çıkmaktadır. Bu yıl en çok tercih edilen modeller arasında ense topuzları yer almaktadır. Saçınızın uzunluğuna bağlı olarak ense topuzu modelleri farklılık göstermektedir.

Gelin saçı modelleri arasında bu sene en çok göze çarpanlar ve sizi şaşırtacak modellerden biri at kuyruğu gibi toplanmış saçlardır. Güzel bir şekilde süslenmiş ve şekillendirilmiş at kuyruğu modelleri sayesinde en güzel gelin siz olabilirsiniz. Bunların yanında ışıltılı taçlar ve tokalar ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Saçınız kısa diye hiç dert etmeyin. Kısa saçlar için de çok güzel modeller kuaförler tarafından çok güzel bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Kısa saçlara taç kullanarak ya da maşa kullanarak saçınıza modern bir görüntü katabilirsiniz. Ayrıca saç başlıkları kullanmanız kısa saçlı olduğunuzu unutturacaktır.

Uzun saçlı genç kızlar ise balık sırtı yaparak saçlarını şekillendirebilirler. Ayrıca bunun yanında sizde saç başlıklarını kullanabilirsiniz.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Semra Öztürk
Tarih:
Açıklama:
Gelin Saçı Modası takip etmek için tıkla!
Derecelendirme:
5

Gelin Saçı Modası Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık