DOLAR: TL
EURO: TL

Gelin Seti Seçimi Nasıl Olmalı

1 hafta önce
10 kez görüntülendi

Gelin Seti Seçimi Nasıl Olmalı

Gelin adaylarının belki de en önemli aksesuarı gelin seti olmaktadır. Gelinlik kadar önem arz eden ve düğününde gösterişli olmak isteyen gelinlerin tercihi olan gelin seti; kusursuz bir düğün hayal eden gelin adayları için atlanılmaması gereken bir detay olmaktadır. Gelin seti seçimi esnasında birçok noktaya dikkat edilmeli ve bu şekilde seçim yapılmalıdır. Özellikle gelinliğin modeline ve gelin saçına göre bir seçim yapılmalıdır ve setin her ikisiyle de uyum içerisinde olması gerekmektedir. Gelin seti seçimi esnasında ilk olarak modele karar vermelisiniz. Daha sonra üzerinde hangi taşın yer alacağı konusuna kafa yorabilirisiniz. Pırlanta gelin setleri, elmas gelin setleri ve inci gelin setleri; gelin seti seçimi esnasında en fazla karşımıza çıkan modeller arasında yer almaktadır.

Elmas Gelin Setleri

Özellikle Vintage model gelinlik tercih eden gelin adayları için elmas gelin setleri özel bir seçenek olmaktadır. Saflığı ve sevgiyi yansıtan elmasları tercih ederek, karakterinizi daha net bir şekilde dışarıya yansıtabilirsiniz. Yuvarlak ve eskitilmiş olan setlerde oldukça şık ve alımı bir duruş sergileyen elmaslar sayesinde düğününüzde istediğiniz ilgiyi görme fırsatı bulacaksınız. Farklı renkleriyle dikkat çeken elmas gelin setleri; hemen hemen bütün gelinlik modelleriyle de uyum sağlıyor.

İnci Gelin Setleri

Düğünlerde takı alanında en fazla tercih edilen inci gelin setleri; gelin adaylarının zarafetini ön plana çıkarmaktadır. Aynı zamanda uygun bir şekilde kombinlenmesi durumunda; gelinliğin de daha fazla dikkat çekmesine yardımcı olmaktadır. Kırık beyaz ve fil dişi; en fazla tercih edilen renkleri olmaktadır.

Pırlanta Gelin Setleri

Straplez model gelinlik giyinecek olan bayanların tercihi olmaktadır. Sade ve abartısız bir makyaj yapmak en doğrusu olacaktır. Zira pırlanta gelin setleri zaten başlı başına dikkat çeken takılar olmaktadır. Aşkın sembolü olarak bilinen pırlantalar; gelin adaylarının kusursuz görünmeleri adına da bulunmaz bir fırsattır.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Seher Etkin
Tarih:
Açıklama:
Gelin Seti Seçimi Nasıl Olmalı
Derecelendirme:
5
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık