DOLAR: 2.69 TL
EURO: 2.92 TL

Gelin Taçları 2015

1 ay önce
70 kez görüntülendi

Gelin Taçları 2015

2015-2016 yılları gelin taçları konusunda en dikkat çekici yıllar olacaktır. Düğün gününde en çok göz önünde olan kişi olan gelinin saçına gelin tacı takması gün geçtikçe moda olmaktadır. Yıllar önce çok farklı taç çeşitleri olmamasından dolayı çok rağbet gösterilmiyordu. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan karakterini canlandıran Meryem Uzerli’nin kullandığı taçlar, halk arasında Hürrem tacı olarak da akıllara kazındı.

Prenses olmuş gibi bir görüntü veren bu taçlar, hem saçınızı toparlamaya yarıyor hem de vereceği ışıltı ile tüm dikkatleri üzerinize çekiyor. Eğer elinizde düğün için alınacaklar listesi bulunuyorsa Hürrem tacını kesinlikle bu listeye dahil etmelisiniz.

2015 gelin taçları, önceki yıllara göre daha fazla modelin olduğunu ve parlak renklerin ön planda olduğunu gösteriyor. Klasik taçların yerini artık daha ışıltılı ve geniş taçlar aldı. Eğer ışıltılı olan modellerin üst kısmı taşlarla da süslenmiş ise hiç kaçırmamanızı öneririz.

Sade veya çok şatafatlı bir gelinlik giymiş olabilirsiniz. Taç için bunun hiçbir önemi yok. Onlarca farklı rengi ve modeli olduğu için gelinlik modeliniz ve saç renginiz, tipiniz ne olursa olsun her türlü başınızda bir taç olması ilgi çekici olacaktır.

Gelin tacı modelleri arasında 2015’e yetişmese de 2016 yılında çiçeklerle süslenmiş olan taçlar, oldukça dikkat çekecektir. Eğer 2015 yılı nişan, düğün için bulabilirseniz çiçekli taçlar size daha fazla öz güven kazandıracaktır.

Eğer taç kullanmaya karar verdiyseniz saçınıza başka hiçbir şey takmamaya özen gösterin. Eğer toka veya başka renkli taşlar takarsanız tacınızın dikkat çekiciliğini bozmuş olacaksınızdır.

Resim galerimiz bakarak veya videomuzu izleyerek gelin tacı modelleri hakkında fikir edinebilirsiniz.

 

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Melis Özışık
Tarih:
Açıklama:
2015 Gelin Taçları modelleri burada...
Derecelendirme:
5
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık