DOLAR: 2.69 TL
EURO: 2.92 TL

Gelin Türban Modelleri

4 gün önce
3 kez görüntülendi

Kapalı giyinmeyi tercih eden tesettürlü bayanlar; tesettürlü gelinlik modellerine yönelmektedirler. Aynı şekilde gelin türban modelleri arasından duvak seçimlerini yapmaktadırlar. Tesettüre uygun bir şekilde giyinmeyi amaç edinmiş olan gelinler; saçlarını yaptırdıktan sonra beyaz bir saten duvak yardımı ile saçlarının görünmesini engellemektedirler. Farklı türban bağlama şekilleri sayesinde genç kızlar düğünlerinde duvaklarını çok farklı modellerde oluşturabilmektedirler. Bu konuda usta bir kuaförden yardım almanız ve başarılı bir kuaförü tercih etmeniz gerekmektedir. Aksi halde düğünde birtakım sıkıntılarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Usta kuaförler tarafından yapılan gelin türban modelleri sayesinde; saçları açık olan kızlardan daha da güzel bir görünüme sahip olacaksınız. Bu şekilde yine düğününüzde ilgi odağı olma ve misafirleriniz tarafından hayranlıkla izlenme olanağı bulacaksınız. Ancak bunun için belirttiğimiz gibi usta, alanında uzman olan kuaföre gitmeniz ciddi öneme sahip olmaktadır.

Farklı gelin türban modelleri arasından kendiniz için en uygun olanı tercih ederek siz de düğününüzde hem tesettürlü, hem de son derece tarz bir görünüm yansıtabilirsiniz. Birbirinden şık modellerin yer aldığı bu alanda yapacağınız seçimin gelinliğinize uygun olmasına da özen göstermeniz gerekmektedir. Gelinliğin sade olması ve gelin türban modelinin abartılı olması; uygun bir seçim olmayacaktır. Aynı şekilde gelinlikte kullanılan altın simlerin yanı sıra; gelin türbanında tercih edilen gümüş simler, uygun bir kombin olmayacaktır. Bu alanda seçim yaparken; gelinliğin modelini de dikkate alarak davranmanız gerekmektedir.

Tesettürlü kızların tercihi olan gelin türban modelleri; farklı modelleriyle gelinlerin düğünlerinde daha tarz sahibi olabilmelerine ve ön plana çıkmalarına olanak sağlamaktadır. Bu modeller arasından kendi tarzınızı yansıtacağını düşündüğünü modeli tercih etmeniz gerekmektedir; aynı zamanda türban yerine duvak ya da taç da tercih edebilirsiniz.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Melis Ateş
Tarih:
Açıklama:
Gelin Türban Modelleri Nelerdir
Derecelendirme:
5

Gelin Türban Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık