DOLAR: 2.69 TL
EURO: 2.92 TL

Gelinlik Bolero Modeli Seçimi

1 ay önce
42 kez görüntülendi

Gelinlik aksesuarları içinde çok fazla bilinmese de bolerolar gelinlikleri tamamlayıcı bir aksesuardır. Gelinlik Bolero Modeli Seçimi hususunda önemli noktaları bilerek gelinliğinize ayrı bir şıklık ve güzellik katabilirsiniz.

Düğün gününüzün hangi mevsimde olduğuna bağlı olarak çok çeşitli bolero modelleri seçebilir ve gelinliğinizin şıklığını tamamlayabilirsiniz. Kış düğünlerinde kürlü ve tüy bolerolar kullanmanız mantıklı bir seçim olacaktır. Aksi taktirde bu bolero modellerini yazın kullanmanız sizin için iyi olmayacaktır.

Gelinliğinizle bolero modeliniz uyumlu olmalıdır. Buna önem verin ve gelinlik modelinize göre bolero seçimi yapın. Bolero aldıktan sonra gelinlik modelinize karar vermeniz aleyhinize olacaktır. Çünkü hatalı bir seçim yapmanız söz konusudur. Bolero modelinizle gelinliğiniz uymadığı taktirde ya mutsuz olursunuz ya da yeni bir bolero almak zorunda kalırsınız.

Şal tarzı bolero modelleri seçimi yaparak rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Bu tarz modeller boyundan düğme ile birleştirilen ya da bağlanan modeller olduğu için kullanımları da çok rahattır. Ayrıca sıkıldığınızda ya da çıkarmak istediğinizde kolaylıkla çıkartabilir ve tekrar giyebilirsiniz.

Farklı model seçenekleri olarak tavsiye edebileceğimiz diğer bir model de dantelli bolero modelleridir. Eğer dantelli gelinlik seçimi yaptıysanız dantelli bolero modeli tam size göre bir aksesuar olacaktır.

Kır düğünlerinde en çok kullanılan ve tercih edilen modeller arasında dantelli ve tüllü bolero modelleri göze çarpmaktadır. Her zaman ki gibi dikkat edeceğiniz konu gelinliğiniz ile uyumu olmalıdır. Örneğin düz bir gelinliğiniz var ise tül bolero modeli en uygun seçim olacaktır.

Bolero seçiminde diğer bir nokta gelinlik boyunuz ve dekolte oranınızdır. Bunun yanında vücut tipiniz örneğin kollarınızın kalınlığını gizlemek için bolero kullanabilirsiniz.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Ayten Guruda
Tarih:
Açıklama:
Gelinlik Bolero Modeli Seçimi hakkında herşey
Derecelendirme:
5
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık