DOLAR: 3.01 TL
EURO: 3.37 TL

İlginç Düğün Pastası Fikirleri

2 ay önce
20 kez görüntülendi

İlginç Düğün Pastası Fikirleri

Bazı insanlar yaptıkları ile farklı olmak isterler. Hele ki özel günlerinde yaptıkları ile konuşulmak isterler. Bizde sizler için ilginç düğün pastası modelleri seçtik. Fırfırlı şeker görünümlü ya da resimli pastalar içerisinden en beğendiğinizi seçebilir ve yaptırabilirsiniz. Farklı olmak her zaman enerji verir.

Görünüş çok önemlidir. Düğününüzde ki her ayrıntı misafirleriniz tarafından incelenecek ve size olumlu ya da olumsuz olarak geri dönüş yapacaktır. Bu yüzden düğün pastanızı seçerken nasıl olsa yenecek diye düşünerek almayın. Renkli pastalar düz pastalardan daha çok ilgi çekmekte. Eğlenceli bir pasta modeli için denizci, korsan, prenses, şarkıcı gibi değişik motifler kullanabilirsiniz.

Bazı salonlar düğün pastası seçimi ve hazırlanmasında size yardımcı olabilmekteler. Düğün salonu ile görüşmeniz faydalı olacaktır. Ama aynı zamanda çoğu düğün salonu klasik düğün pastası modeli kullanmakta. Bu yüzden farklı modelleri size gösterebilecek ve temin edebilecek yerlerle görüşmeniz çok daha iyi olacaktır. Ayrıca düğün organizasyonu firmaları bu konuda size yardımcı olabilir.

İlginç fikirler her zaman aklınıza gelmeyebilir. Bu nedenle bazen yardım almanız gerekir. Gelin ve damat modelli, çiçek motifleri ile süslenmiş ya da resimli modelleri seçebilirsiniz. Değişik bir model ise dantel motifleri kullanılan pastalar.

Meyveler ile süslenmiş, çilek, incir, muz, karpuz gibi meyveler kullanılarak yapılmış pastalarda ilgi görmektedir. Büyük sadece ve gelin ve damadın olduğu pastalar tercih edebileceğiniz ilginç pasta modelleri arasındadır. Asimetri olan sadece yuvarlak ve kare olmayana pastalar son yıllarda tercih edilen modeller arasında yer almakta.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Kiraz Selvi
Tarih:
Açıklama:
İlginç Düğün Pastası Fikirleri için tıkla!
Derecelendirme:
5
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. sayısal olanın tasarımı gerçekten harikaymış 😀

Yorum Yaz


Yukarı Çık