DOLAR: 2.76 TL
EURO: 3.06 TL

Jabo Gelinlik Modelleri

37 saniye önce
1 kez görüntülendi

Gelinlik genç kızların çocukluktan itibaren hayalini kurduğu bir kıyafettir. Bu yüzden de çok değerli ve kutsaldır. Bundan dolayı da gelinlik modelleri arasında seçim yapmak her daim zor olmuştur. Jabo gelinlik modelleri gelin adaylarının ihtiyaçlarını en düzgün şekilde karşılayan modellerin yer aldığı bir markadır.

Birbirinden zarif tasarımların yer aldığı gelinliklerde özellikle de yeni sezon gelinliklerin geçmişe dönük bir tarzın var olduğu görebiliriz. Gelinlik modellerinde kullanılan kumaştan ve yapılan uygulamalar kadar her konuda geçmişe dönüş çizgisi görülebilir.

Jabo gelinlik modelleri ile düğünlerinizde daha stil ve şık bir görüntü sergilemeniz mümkündür. Markanın modellerin daha çok Fransız tarz göze çarpar. Fransız asaletini yansıtan tasarımlar ile bayanların rahat hareket edebileceği modelleri görmek mümkündür.

Gelinlik kabarık olur anlayışını tamamen geride bırakmanıza sebep olabilecek özelliklikler de gelinlikler üretmektedir. Bu gelinliklerde ummadığınız kadar rahat bir kullanım kolaylığı sağlar. Sade ve şık görünümleri ile hareket kabiliyetinizi kısıtlamaz. Özellikle bu bakımından gelinlik modellerine bakılması gerekir.

2015 Jabo gelinlik modelleri gelinlere diledikleri gibi şık bir düğün yapma olanağını sunar. Zarif görüntüleri ile bayanları bir masal kahramanı gibi hissettirmektedir. Modellerin her biri tüm bayanların vücut hatları düşünülerek dizayn edilmiştir.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Dilek Uykan
Tarih:
Açıklama:
En Şık Jabo Gelinlik Modelleri
Derecelendirme:
5

Jabo Gelinlik Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık