DOLAR: TL
EURO: TL

Kalıcı Nikah Şekerleri

1 ay önce
98 kez görüntülendi

Kalıcı Nikah Şekerleri

Porselen kutulardan lavanta keselere kadar bir çok farklı model bulunan ve misafirlerinize dağıttığınızda anı olarak kalmasını ve saklamalarını istediğiniz nikah şekeri istiyorsanız kalıcı nikah şekerleri içinden size uygun olanı seçebilirsiniz.

Hepsi farklı farklı, şık tasarımlara sahip modern süslerle süslenmiş nikah şekerleri değil de uzun süre saklanabilecek ve dayanabilecek daha kolay hazırlanabilen keseleri nikah şekeriniz olarak kullanabilirsiniz.

Çok güzel kokulara sahip çiçeklerin olduğu küçük keseler 2015 yılında en yaygın olan klasik nikah şekeri modellerinden biridir. Farklı farklı kurutulmuş çiçeklerin hoş kokularının saklandığı bu şık keseleri hediyelik eşya satan mağazalardan ya da sadece bu işi yapan firmalardan bulabilirsiniz.

Diğer bir nikah şekeri modeli ise buzdolaplarına takılabilen magnetlerdir. Modernleşen Türkiye’de her geçen gün farklı fikirler ortaya çıkmakta, içlerinde şeker yerine yapma şeker olan veya taşlar bulunan keseler nikah şekeri olarak kullanılmaktadır.

Bu küçük keseler nikah şekeri olarak adlandırılsa da içlerine konulan malzemenin yenilen bir şey olmaması davetlilerinize verdiğiniz bu hediyelerin kalıcılığının olmasını sağlamaktadır. Magnetler haricinde evinizde süs eşya olarak kullanabileceğiniz farklı nikah şekeri modelleri de mevcuttur.

Klasik nikah şekeri yapan ve aynı zamanda düğün organizasyonları düzenleyen firmalara gittiğinizde seçeneklerin daha çok olduğunu göreceksiniz. Ayrıca düğün temanıza uygun olarak küçük saksılar, bileklikler,hediye kutular,küçük bisikletler ve daha bir çok ilgi çekici modelleri kullanabilir ve yaptırabilirsiniz.

Hem misafirleriniz hem de kendiniz için kalıcı hatıralar bırakmak istiyorsanız kalıcı nikah şekeri modelleri içinden güzel ve uygun tercihler yapabilirsiniz. Bu modeller gelen misafirlerinizin çok hoşuna gidecektir.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Meryem Uzerli
Tarih:
Açıklama:
Kalıcı Nikah Şekerleri bu adresten seçim yapın mutlu olun
Derecelendirme:
5

Kalıcı Nikah Şekerleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık