DOLAR: TL
EURO: TL

Kapalı Gelinlik Modelleri

2 hafta önce
45 kez görüntülendi

Her genç kız mutlu bir evlilikten önce mükemmel, masallarda rastlanabilecek bir düğün hayal ederler. Bu nedenle genç kızlar için en önemli şey gelinliktir. Tabiki günümüzde eksinin aksine çok çeşitli kapalı gelinlik modelleri yapılmaktadır. Özel dikim evleri kapalı modellere ağırlık vermişlerdir. Bu sayede kapalı genç kızlar arzuladıkları hayal ettikleri gelinliğe kavuşabilirler.

Kapalı genç kızlar için eskiden gelinlik bulmak çok zor ve can sıkıcıydı. Çünkü piyasada çok az kapalı gelinlik modeli vardı. Ama artık kapalı modellere verilen önem sayesinde bu sorun yerini çok fazla çeşit olmasından seçim yapmakta zorlanmaya bıraktı. Ayrıca eskiden çeşit olmadığı için özel olarak gelinlikler özel olarak diktirilirdi. Buda herkesin bütçe olarak karşılayamayacağı için çok büyük bir sorundu.

Ancak bu durum kapalı gelinliklerde aşılmış gibi gözüküyor. Çünkü artık açık gelinlik modelleri kadar kapalı gelinlik modelleri de mevcut. Modellerde ki çeşitlilik rahat bir seçim yapılmasını sağlamaktadır. Ayrıca modellerin fazla olması fiyatların da düşmesine neden oldu.

Kapalı genç kızlar artık hayal ettikleri düğünlerine ve gelinliklerine çok rahat kavuşabilmekteler. Kapalı modellerin şık olması bu konuya verilen önemi de göstermektedir. Çok fazla işleme olmayan bu modeller de süslemeler daha çok gelin duvağı kısmında olmaktadır.

Düz, kabarık,işlemeli ya da taşlı modeller bu sezon en çok tercih edilen 2015 kapalı gelinlik modelleri arasındadır. Beyaz harici farklı renklerde de kapalı gelinlikler bulabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken husus ise tarzınıza ve bedeninize uygun bir gelinlik seçmenizdir.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Derya Atlı
Tarih:
Açıklama:
Kapalı Gelinlik Modelleri 2015 sezonu
Derecelendirme:
5

Kapalı Gelinlik Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık