DOLAR: 2.69 TL
EURO: 2.92 TL

Kış Gelinleri İçin Ayakkabı Modelleri

2 hafta önce
23 kez görüntülendi

Kış Gelinleri İçin Ayakkabı Modelleri

Yaz ve sonbahar mevsiminde yer bulamayan ya da özellikle kış düğünü isteyen genç kızlar için önerdiğimiz düğün teması beyaz renklerin hakim olduğu temadır. Ayrıca doğal beyazlığın olduğu kar mevsimi beyaz bir temayı size hazırlayacaktır. Kış gelinleri için ayakkabı modelleri seçimi yapılırken dikkat etmeniz gereken husus havanın soğuk olacağı ve buna göre kürklü yada soğuktan ayaklarınızı koruyacak bir model seçmenizdir.

Kürklü botlar

Kış mevsiminde en çok kullanılan ayakkabı türü bottur. Bu yüzden gelinlerinde tercihlerini botlardan yana yapmalarını tavsiye ediyoruz. Kürklü botlar hem şık hem de sizi soğuktan koruyacaktır. Ayrıca bu botlar konforunuz içinde büyük kolaylık sağlayacaktır.

Kısa botlar

Kısa bot modelleri günlük hayatta da giydiğimiz modeller olduğundan rahat gelinlik ayakkabısı olabilecek botlar arasındadır. Kesinlikle gelinlik altında çok şık duran bu modeller sayesinde hem çok rahat edeceksiniz hem de çok konuşulacaksınız.

Rugan topuklu ayakkabılar

Rugan topuklu modeller her mevsim tercih edilebildiğinden kış düğünlerinde de sırıtmayacak ve sizi şık gösterecek ayakkabılardandır. Ayrıca dolgu topuklu olan modelleri gelinlerin daha rahat etmelerini sağlayacaktır. Yüksek topuklu giyeceğiniz rugan ayakkabılar sayesinde hem uzun gözükeceksiniz hem de soğuktan biraz olsun daha az etkileneceksiniz.

Yağmur çizmeleri

Çılgın gelinler için düşündüğümüz model yağmur çizmeleri. Bu modeller sınır tanımayan genç kızlar ve cıvıl cıvıl bir kişiliğe sahip gelinler için en uygun modellerdir. Ayrıca bu modeller sayesinde çok fazla ilgi çekeceğinizden bu çok hoşunuza gidebilir. Bu da ayaklarınızın sıcak kalmasına neden olacaktır. Bir diğer önerimiz de dış çekimlerde bu ayakkabılar yerine topuklu ayakkabı giyebilir salonda ise bu modelleri giyerek rahat edebilirsiniz.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Merve Aydın
Tarih:
Açıklama:
Kış Gelinleri İçin Ayakkabı Modelleri
Derecelendirme:
5
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık