DOLAR: 2.69 TL
EURO: 2.92 TL

Kısa Gelin Saçı Modelleri

2 hafta önce
28 kez görüntülendi

Kısa Gelin Saçı Modelleri

Genç kızlar küçük yaşlardan itibaren evlilik hayalleri kurmaya başlarlar. Özellikle uzun saçlı dillere destan bir model hayal ederler. Fakat kısa gelin saçı modelleri de destansı olabilecek güzellikleri ortaya çıkarabiliyor.

Hayal ettikleriniz bazen istediğiniz gibi olmayabilir. Yapmanız gereken hayalinize en yakın olanı elde edebilmek. Özellikle düşlediğiniz düğün özel günleriniz yapabileceğinizin en iyisi olmalıdır. Bu nedenle imkanlarınızı sonuna kadar zorlamalısınız.

Kısa saçlı olmak çaresiz olduğunuzu göstermez. Ve kısa saçı kullanarak çok güzel modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Gelen misafirleriniz size hayran kalabilir ve yeni bir trend oluşturabilirsiniz. Kuaförlerin fazlalaşması ile birlikte kısa saç modelleri de bir o kadar artmıştır. Hatta sadece kısa gelin saçları yapan kuaförler bile açılmıştır. Bu sayede takıntı yaptığınız kısa saçınızı daha çok sevmenizi ve başkalarına örnek olmanız mümkündür.

Eskide genç kızlar kısa saçlı oldukları zaman evlenmezlerdi . Saçlarının uzamasını beklerlerdi. Hatta aileler bile kısa saçlı iken kızlarını evlendirmezlerdi. Ama artık kısa saçlı gelin başı modelleri ile bu tabular ortadan kalktı. Genç kızlar kısa saçlı olmalarını avantaja çevirdi. Ayrıca kısa saç sempatiklik ve sevimlilik kattığından 20’li yaşlarda genç evlenen kızlar için çok büyük bir avantaj oldu. Kısa saçlı olmaktan korkmayın.

Muhteşem bir gelin olmak için uzun saç şart değil. Kısa saçlarınız ile de çük güzel bir gelin olabilirsiniz. Kısa saç modelleri içinden seçim yapmak sanıldığının aksine çok fazla seçenek olduğundan zordur. Belki topuzunuz olmayacak ama gayet şık ve güzel bir gelin saçınız olacaktır.

Bazı genç kızlar kısa saç modelleri yaptırmak yerine kaynak yaptırarak topuz yaptırmaktadır. Ama uzun saçlı gelinlerin kısa gelin saçı modeli yaptırmaları bir hayli zordur. O yüzden kısa saçlı olmayı kesinlikle kafanıza takmayın aksine bir avantaj olarak görün.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Selin Tok
Tarih:
Açıklama:
Kısa Gelin Saçı Modelleri yazımızı takip edin.
Derecelendirme:
5
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık