DOLAR: TL
EURO: TL

Kısa Gelinlik Modelleri

1 dakika önce
1 kez görüntülendi

Gelinlik adı geçtiğinde herkesin aklına yerleri süpüren ve beyaz gelinlikler gelir. Ama son zamanlarda kısa gelinlik modelleri de uzun ve yerleri süpüren modeller kadar tercih edilmektedir. Bu modeller daha modern ve şık olmaların yanı sıra gelinlere rahatlık, kolay hareket etme olanağı sağlar. Farklı bir tarzı olduğu ve belli başlı kolaylıklar sağladığı içinde sıklıkla tercih edilir.

Bayanlar bir kuğu gibi uzun beyaz gelinliklerin içinde salınmak isteseler de son dönemlerde farklı ve değişik giyinmek isteyen kişiler kısa modelleri tercih etmektedir. Özellikle bacaklarına güvenen, uzun boylu bayanlar bu tarz modelleri fazlasıyla tercih eder. Kısa bolu bayanların daha kısa ve kilolu görünmesine sebep olsa da belli başlı modellerde rahat kullanabilecekleri gelinlik modellerini bulabilmek mümkündür.

Kısa gelinlik modelleri arasında gelinlerin sıklıkla tercih ettikleri modeller içinde özellikle arkası uzun önü kısa modelleri görebilmek mümkündür. Bu modeller gelinlerin daha rahat şekilde hareket etmelerine olanak sağlamanın yanında gelinliklerin arkasında kuyruk oluşturduğu için hoşlarına gitmektedir.

Gelinlerin bu sezon en çok tercih ettikleri gelinlik modelleri içinde düz kalem etek şeklinde olan modelleri görebiliriz. Bir de kabarık olan kısa gelinlikleri de görmek mümkündür. 2015 Kısa gelinlik modelleri içinde kabarık olan, şık, modern ve daha tarz sahibi bir gelin olabilmeniz adına olanak sunan kısa gelinlik modelleri tercih etmeniz sizleri düğünde mutlu bir gelin yapacaktır.

 

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Dilek Uçar
Tarih:
Açıklama:
En Şık Kısa Gelinlik Modelleri
Derecelendirme:
5

Kısa Gelinlik Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık