DOLAR: 2.76 TL
EURO: 3.05 TL

Kuyruklu Gelinlik Modelleri

1 dakika önce
1 kez görüntülendi

Masalları andıran bir gelinlik türü olan kuyruklu gelinlik modelleri genç kızların rüyalarını süsleyen seçeneklerden oluyor. Denizkızları gibi görünmek isteyen gelin adaylarından kuğu gibi görünmek isteyenlere kadar herkesin bir numaralı tercihi olan bu modeller harika bir görüntü oluşturuyor. Yerlere kadar uzanan bu gelinliklerle süzülmek isteyen gelin adayları için hazırlana bu modeller farklı malzemelerden oluşabiliyor. Kimi kuyruklarda danteller kimisinde tüyler kimisinde ise tüller kullanılabiliyor.

En güzel günlerinde görüntüleri ile herkesi büyülemek isteyen gelin adaylarının gözde seçeneklerinden olan kuyruklu gelinlik modelleri diğer modellere nazaran daha çok tercih edilmektedir. Yürürken daha zarif görünmeyi sağlaması bunun yanında asalet kokulu bir atmosfer oluşturması ile dikkat çeken bu modeller gelin adaylarının birinci tercihi oluyor. Prenses etekli modellerin yanında gipürlü ve sade tasarımları da bulabileceğiniz bu modeller ile harika görünebilirsiniz.

Gelinlik seçimlerinde hep bir adım öne geçen 2015 kuyruklu gelinlik modelleri harika görünmek ve bunun yanında minik nedimeler ile süzülmek isteyen gelinlerin tercihi oluyor. Şık görünmesinin yanında pek çok kişinin de beğenisini toplayan bu modeller boyu olduğundan uzun göstermesi ve masallardaymış gibi bir düğün yaşamanızı sağlıyor. Gelinliğinizin içerisinde kuğu gibi görünmek ve sadece kuyruk kısmıyla bile akıllara kazınmak isterseniz mutlaka bu modellerden birini tercih etmelisiniz. Harika görünmeyi sağlayan bu modellerde kabarık kuyruklarla gösterişli bir duruşunuz olacağı gibi saten ve sade görünen kuyruklarla da salınabilirsiniz.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Dilek Uykan
Tarih:
Açıklama:
En Yeni Kuyruklu Gelinlik Modelleri
Derecelendirme:
5

Kuyruklu Gelinlik Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık