DOLAR: 2.69 TL
EURO: 2.92 TL

Modern Bindallı Modelleri

4 hafta önce
97 kez görüntülendi

Modern Bindallı Modelleri

Düğün ile ilgili konularda ve kına gecelerinde en çok hakkında konuşulan ve üzerinde durulan konulardan biri de gelin ile ilgili olan konulardır. Makyajı nasıldı, ne giydi, saçını nasıl yaptırdı, ikinci elbisesi neydi gibi bir çok farklı soru ve detay sizlerin gözünden kaçsa bile misafirlerin gözünden kaçmaz. Modern bindallı modelleri sizler için derlediğimiz galeride mevcut olup seçiminiz sayesinde tüm gece siz konuşulacaksınız.

Klasik geleneksel kıyafetler kına gecelerinde de geçerlidir. En önemli modeller arasında bindallı ve kaftanlar yer almaktadır. Fakat model çeşitliliğinin çok fazla olması seçim konusunda biraz zorlanmanıza neden olabilir.

2015 bindallı modelleri genç kızların en çok tercih ettiği ve kolay seçim yaptıkları modeller arasında. Kına gecesinde gelinleri daha göz alıcı ve güzel olmalarını sağlayan bindallı modelleri içinde en çok rağbet gören kıyafet sultan bindallı modelleri olarak bilinir.

Genellikle kırmızı tonların ağır bastığı bindallılar ilgi çekici olsa da dore tonlarının kullanıldığı altın rengi üzerinde sim olan modeller de ilgi görmektedir. Bunun yanında farklı renklerde bindallı modelleri bulmak da mümkündür.

Sade işlemesi olmayan bindallı modellerinin dışında taşlı bindallı modelleride büyük ilgi görmektedir. Bu kıyafetler içerisinde gelin adayının baş kısmında bulunan örtülerde modeller içindedir.

Son yıllarda Hint dizilerinin ve filmlerinin Türkiye’deki etkisinin büyük olması kına gecesi kıyafeti seçiminde büyük rol oynamaktadır. Genç kızlar Hint’li kızlar gibi giyinerek hint geleneklerini yansıtmaktadırlar.

Genellikle bindallı seçimlerinde kabarık etekli modeller seçilmektedir. Fakat bunların dışında düz gelen bindallı modelleri de bulunmaktadır ve gün geçtikçe ilgi artmaktadır. Bindallı seçiminde önemi olan konu vücut yapınıza göre bir model seçmeniz ve o gece rahat olabilmenizdir.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Kevser Gelin
Tarih:
Açıklama:
Modern Bindallı Modelleri seçimlerinizi burdan yapın
Derecelendirme:
5

Modern Bindallı Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık