DOLAR: 2.71 TL
EURO: 2.96 TL

Modern Nikah Davetiyeleri

1 ay önce
94 kez görüntülendi

Modern Nikah Davetiyeleri

Nikah gününüz yaklaştıkça yapmanız gereken en önemli işlerden birisi de misafirlerinize ilgi çekici, kaliteli ve modern bir nikah davetiyesi ile ulaşmaktır. Modern Nikah Davetiyeleri galerimiz ve videomuzdan sizlerde zevkinize en uygun seçimi yapabilirsiniz.

Çoğu yerde göremeyeceğiniz bu dikkat çekici ve lüks davetiye modellerini bir arada görerek seçiminizi daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bazı davetiyeler gerçekten oldukça pahalıdır. Eğer düğün masraflarınızın yanına ciddi bir ücret ödeyerek davetiye masrafını da eklemek istemiyorsanız sadece yakınlarınıza bu davetiyelerden daha az sayıda bastırarak gönderebilirsiniz.

2015-2016 yılının en çok kullanılacak ve trend davetiye modelinin rulo şeklinde sarılmış davetiyeler olacağını şimdiden söyleyebiliriz. Genellikle beyaz kağıda sarılan bu davetiyeler, bazen de sarımsı bir kağıda bile basılabiliyor. Bu davetiyelerin fiyatları normal davetiye fiyatlarından çok çok yüksek değildir. Her davetiye başına arada çok ufak bir ücret oynamaktadır. Bu da sizin bütçenize kalmış bir şeydir.

Sadece 2015-2016 yılı değil yıllardır herkesin ilgisini çeken şişe içi davetiyelerde trendini hiçbir zaman kaybetmiyor. Her yıl moda olma özelliği bulunan bu tasarımlar ile davetiye içerisine farklı yazılar yazdırarak okuyanları, daha davetiye sürecinde kendinize hayran bırakabilirsiniz. ( Özellikle gelinlerin burada kuracağı cümleler büyük önem taşıyor :) ) Mandalla tutturulan ve isimlerden oluşan takvim kağıtları ilgi çeken diğer davetiye örnekleri arasında gösterilebilir.

Bu konumuzda gerek eşiniz gerekse sizin için büyük bir soru işareti olan modern nikah davetiyeleri konusunu bir nebze aydınlatmaya çalıştık. En ilginç davetiye modelleri seçiminizi galerimizden veya video üzerinden yaparak kaliteli ve şık bir model bastırabilirsiniz.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Melisa Özışık
Tarih:
Açıklama:
Modern nikah davetiyeleri burada...
Derecelendirme:
5
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık