DOLAR: 2.69 TL
EURO: 2.92 TL

Nikah Elbisesi Nasıl Olmalı?

3 hafta önce
103 kez görüntülendi

Nikah Elbisesi Nasıl Olmalı?

Nikah ve düğünü ayrı yapmak isteyen çiftler konumuza bir göz atmalı. Nikahınıza yakın arkadaşlarınızı ve dostlarınızı çağırıp ardından yemek yemeye gidebilirsiniz. Bu durumda da nikah elbisesi olarak ne giysem diye düşünmeye başlarsınız. Nikah elbiseniz ne çok sade ne de çok abartılı olmamalıdır. Bu nedenle zor bir karar sürecine girebilirsiniz.

Fotoğraf çekimlerinin nikah töreniniz sırasında da yapılacağı için nikah elbisesi seçerken daha çok önem vermeniz gerekmektedir. Bu nedenle sizi şık gösterecek bir kıyafet tercih etmelisiniz. Genellikle beyaz elbiseler tercih edilse de güzelliğinizi ortaya çıkarmak için pembenin tonlarını kıyafet seçiminde tercih edebilirsiniz.

Kısa veya uzun bir elbise seçiminde en çok rağbet gören ve tercih edilen kısa nikah elbiseleri modelleridir. Düğününüzde gelinlik giyecek olmanız ve gelinliğinizin çok uzun olduğunu varsayarsak kısa bir nikah elbisesi tercih etmeniz farklılık getirecektir. Nikah sonrası arkadaşlarınızla bir şeyler içmeye ya da yemeye gidecek olmanız kısa elbise seçmenizin doğru bir karar olduğunu gösterir.

Nikah elbisesi seçimine karar verdiğiniz ama ufak bir aksesuarda olsun istiyorsunuz. Bu durumda küçük bir duvak işinizi görecek ve sizi daha güzel gösterecektir. Ayrıca nikahlar için özel olan taçlar ve küçük çiçek buketleri elbisenizi tamamlayacaktır. Bu aksesuarlarla kendinizi gelin gibi hissedebilirsiniz ve erkenden düğün provası yapmış olursunuz.

Nikah elbisesi modelleri içinden seçimimizi yaptık. Şimdi sıra ayakkabı seçiminde. Gelinliğin altına giyilecek ayakkabıyı seçerken dikkat ettiğiniz hususlar burada da geçerlidir. Gittiğiniz mekana göre ayakkabı seçimi yapmanız güzel bir gün geçirmenizi sağlayacaktır. Nikah sonrasında bir plan yapmadıysanız topuklu ayakkabı tercih edebilirsiniz.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Ece Süphan
Tarih:
Açıklama:
Nikah Elbisesi Nasıl Olmalı Merak Edenler buyrun
Derecelendirme:
5

Nikah Elbisesi Nasıl Olmalı? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık